Event piłkarski - nagrody

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5103
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser5103

Guest
Szukam na Forum gdzie jest zestawienie nagród i co one dają ale nie znalazłem
Ma ktoś gdzieś takie zestawienie ?????
 

DeletedUser625

Guest
FoE team nam powiedział, że będzie to po zakończeniu eventu, żeby gracze odkryli sami jakie są nagrody. :p

- - - Zaktualizowano - - -

Ja znam statystyki z bety, inni pewnie nie. Pytałem więc o to, kiedy pojawią się w odpowiednim dziale opisy i statystyki nowych budynków, tak by kazdy mógł do nich zajrzeć. No ale pytanie chyba jest niewygodne, bo nikt z supportu nie raczył na nie nawet zdawkowo (np. "kiedyś będą") odpowiedzieć

Odpowiedź, naszego modka. :)

Kiedyś będą.

Zawsze jak wchodzi nowy event z nowymi budynkami odczekujemy nieco z opisem statystyk, aby Gracze sami mogli odkryć nagrody;)
 

DeletedUser5103

Guest
No to coś już wiemy :) COŚ>
To pytanko jeszcze z tego tematu - czy po zakończeniu będzie otwarty jakiś "kiosk" i będzie jeszcze można kupować budynki czy jak się skończą zadania to już koniec ??
 

DeletedUser4259

Guest
To pytanko jeszcze z tego tematu - czy po zakończeniu będzie otwarty jakiś "kiosk" i będzie jeszcze można kupować budynki czy jak się skończą zadania to już koniec ??

czas na wykonanie zadań masz do 13 lipca, "kiosk" będzie otwarty jeszcze przez tydzień po tym terminie
 

DeletedUser5103

Guest
No to ja już wszystko wiem :)
dziękuje za pomoc

dawać tylko jeszcze to zestawienie domków i co w nich siedzi i ... kończymy temat :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry