[Zadania] Event Hobbit

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser15374
  • Data rozpoczęcia

Czy pomysł jest wart wprowadzenia?

  • Tak

    Głosy: 2 66,7%
  • Nie

    Głosy: 1 33,3%

  • W sumie głosujących
    3
Status
Zamknięty.

DeletedUser15374

Guest
Moim pomysłem jest zrobić w maju 2016 roku Event Hobbit , w którym zadania otrzymuje się się od Gandalfa Szarego . Sam Event potrwa ok. 20 dni . Można wykonywać jedno zadanie na w ciągu 24 h . Nagrodami są :
- chatka hobbita 135 ludności 1200 monet na 8 h , 3x3
- góra Erebor 3000 monet w ciągu 10 h , 5x5 budynek nie perła
- Dom Beorna 1700 zadowolenia
- portret hobbita
- portret Gandalfa Szarego



Czarodziej77
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Po pierwsze prawa autorskie, po drugie prawa autorskie, po trzecie prawa autorskie, podsumowując kasa, kasa, kasa.
Nie przejdzie, po za tym nie chce, bo co to za event? Nagle do świata "realnego" foe przylazły Hobbity?
Wszystkie eventy mają odniesienie do czegoś "realnego" pisze w apostrofie bo właśnie mamy bałwanka, ale chodzi oczywiście o święta, które obchodzi się w naszym świecie.

Mam nadzieje że nie zagmatwałam.
 

DeletedUser13596

Guest
Po pierwsze prawa autorskie, po drugie prawa autorskie, po trzecie prawa autorskie, podsumowując kasa, kasa, kasa.
Nie przejdzie, po za tym nie chce, bo co to za event? Nagle do świata "realnego" foe przylazły Hobbity?
Wszystkie eventy mają odniesienie do czegoś "realnego" pisze w apostrofie bo właśnie mamy bałwanka, ale chodzi oczywiście o święta, które obchodzi się w naszym świecie.

Mam nadzieje że nie zagmatwałam.

A prawa autorskiego do wyprawy kolumba, robin hooda, romea i julii były kupowane :D?
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
A prawa autorskiego do wyprawy kolumba, robin hooda, romea i julii były kupowane :D?
Nie, a wiesz dlaczego?
Bo to co wymieniasz nie ma praw już jako takich, tak Szekspirowskie słowa mają prawa autorskie, ale nie historia, tak samo Robin to jest legenda, można to przekładac na miliony wersji jak to jest zrobione, zobacz ile masz takich filmów.
Kolumba nie skomentuje, bo chyba się zagalopowałeś ^^

Hobbit to książka i historia, jedyna w swoim rodzaju, świat jedyny w swoim rodzaju, nie można Hobita nazwać, krasnalem mieszkającym w jamce bo to już będzie inna historia, ale jak znajdą tylko troszkę podobieństwa, tu mamy Gandalfa to już są prawa autorskie.
 

DeletedUser13596

Guest
Nie, a wiesz dlaczego?
Bo to co wymieniasz nie ma praw już jako takich, tak Szekspirowskie słowa mają prawa autorskie, ale nie historia, tak samo Robin to jest legenda, można to przekładac na miliony wersji jak to jest zrobione, zobacz ile masz takich filmów.
Kolumba nie skomentuje, bo chyba się zagalopowałeś ^^

Hobbit to książka i historia, jedyna w swoim rodzaju, świat jedyny w swoim rodzaju, nie można Hobita nazwać, krasnalem mieszkającym w jamce bo to już będzie inna historia, ale jak znajdą tylko troszkę podobieństwa, tu mamy Gandalfa to już są prawa autorskie.

Gdyby było tak jak mówisz, to memy internetowe byłyby łamaniem praw autorskich :), nie wspominając o jednostce "Gwiazda Śmierci" w pewnej konkurencyjnej produkcji firmy Game Forge. Wszystko zależy od sposobu prezentacji :)
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Gdyby było tak jak mówisz, to memy internetowe byłyby łamaniem praw autorskich :), nie wspominając o jednostce "Gwiazda Śmierci" w pewnej konkurencyjnej produkcji firmy Game Forge. Wszystko zależy od sposobu prezentacji :)

Internet ma swoje prawa, ale jak widać filmiki z youtube znikają.
I trafiłeś w sedno sposób prezentacji. To również starałam sie przedstawić, do tego dalsza część komentarza a mianowicie w jaką epoke to potpiąć, ta gra przedstawia realia więc gdzie podpiąć Hobbity?
Już prędzej gwiazda śmierci w przyszłości przejdzie.
 

DeletedUser13596

Guest
Błąd w komentarzu, jak cytujesz to się odnosisz, gdzież ten błąd, wiesz coś to dopisz na temat. Ja nie pouczam, tylko po prostu odpowiadam, jak wy dostrzegacie agresje w Hello Kitty to już wasza broszka, Roscoe czujesz się zaatakowany tak bardzo ze adwokat musi tu spamować?
Bo nie wiem może faktycznie agresywnie i pouczająco wyszło. ;>

Nie czuje się zaatakowany, uważam po prostu że argument z prawami autorskimi jest akurat nietrafiony.

Pomijam sens eventu.
 

DeletedUser15374

Guest
Proponuje nagrody , które są korzystne . Po za tym nagrody , nagrody , nagrody .
 

DeletedUser

Guest
po pierwsze ngrody jakie wymieniles w epoce wspolczesnosci sa do kitu i nazbyt slabe

Po drugie to co wyzej - dorealnego swiata przylazly hobbity

ale - mozna zrobic cos na zasadzie Hobbitowa w nowej zelandii a dokladniej Hobbiton
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Można zrobić event ksiażki, poezji, prozy jak zwał tak zwał.
Wprowadzić Hobbity, Strzygi, Smoki i duchy, ale dalej wątpię w prawa autorskie, w Ameryce wycofano orzeszki Felixa z każdego sklepu bo nie miały ostrzeżenia że mogą zawierać śladowe ilości orzechów... i ktoś chciał się sądzić. Wiec dlaczego by np. Disney nie miał posądzić za tą gwiazdę śmierci jakąś tam grę, skoro on wydał na to realne pieniądze. Realne ciężkie pieniądze i negocjacje... Czysty plagiat, więc nie wiem może się mylę, ale wydaje mi się że loga firmy, kluczowe postacie i historie maja prawa, nikt nie może choćby koloru ferrari skopiować, więc jak.
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Dobra, koniec tego ^^ Przejmuję tą strefę i zamykam temat.
*Super-jednostka, magiczne artefakty i kraina jednorożców - pobawmy się!
Wszelkie elementy fantasy nie mają szans na wprowadzenie.

Naprawdę proszę czytać te dwa tematy przed założeniem pomysłu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry