[Inne] Event Gildyjny

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser12592
  • Data rozpoczęcia

Podoba się wam ten pomysł?

  • Tak

    Głosy: 16 80,0%
  • Nie

    Głosy: 4 20,0%

  • W sumie głosujących
    20

DeletedUser12592

Guest
Tak sobie raz pomyślałem, jest mnóstwo różnych eventów w grze, jednak nie ma takiego, który dawałby nagrody dla gildii. Uważam że należało by, dodać jakiś event, raz do roku, który opierałby się na gildii. Chodzi mi oto, aby zadania były normalne jak w innych eventach, również może mieć związek z działaniami gildyjnymi np. dostarczenie surowców do skarbca, lub jakaś walka GvG (to zależy od twórców). Nagrody zaś były by tylko powiązane z gildią np. potencjał, galeria sław, plany obserwatorium, lub coś nowego dla gildii.
Uważam że jest to dobry pomysł, gdyż sam prowadzę gildię (jak ktoś chętny to zapraszam do niej), więc przydało by się to, chociaż dla tych co mają niskie poziomy i chcą o nieco pójść wyżej. Twierdzę też że było by to motywacją dla twórców, względem zwiększenia poziomów gildii.
 

DeletedUser

Guest
jestem na tak

ale eventow w tej grze zdecydownie za malo
wiec uwazam ze event gildyjny minimum raz na miesiac
 

DeletedUser

Guest
Ja jestem na tak jeśli chodzi o pomysł na pewno moja gildia też jest na tak więc dodajcie 20-30głosów więcej :)
- ale mam odmienne zdanie co do użytkownika wyżej - jest wystarczająco dużo eventów w roku żeby wzbogacić swoje miasteczko:)
czym więcej eventów tym łatwiejsza robi się gra - znajoma która zaczęła grę ma już epokę kolonialna gdyż trafiła na 3 ostatnie eventy zaczynając od tego ku pamięci twórcy kończąc na halloween (bardzo przyszpieszyły grę) teraz będzie wspaniały winter event :)

wracając do pomysłu twórcy gry by mogli zrobić jakąś mapę kontynentu gildii - gildia by musiała 10x wykonać prowincję by została ukończona (może to zrobić 1 gracz jak też kilku)
 

DeletedUser

Guest
ja kiedys dałem swoj pomysł na PALAC GILDYJNY, ktory bylby rozbudowywany przez gildie, dawalby jakies drobne bonusy itd lecz w przeciwienstwie do pozimu gildi, rozbudowac gomozna by bylo tylko oddajac TOWARY i/lub PRki, Oczywiscie poziom gildii zwiekszalby mozliwosci rozbudowy. Obecnie juz tego znalesc nie mozna. jak cos to napisze kiedys na nowo:)
 

DeletedUser12062

Guest
Co do ilości Eventów tak jak napisała KeYse myślę, że jest ich wystarczająco ;). Pomysł może i dobry ale wymaga przemyśleń co do samej koncepcji jakby miało to wyglądać ;)
 

DeletedUser8110

Guest
A czy takim swego rodzajem 'eventem' nie jest właśnie GvG? W końcu biorąc w nim udział Gildie zyskują nagrody w postaci różnego typu bonusów. I teraz mielibyśmy raz jeszcze nagradzać za akcje, za które już Gildia raz dostała nagrodę? Nie czuje się przekonana...
 

DeletedUser6543

Guest
A czy takim swego rodzajem 'eventem' nie jest właśnie GvG? W końcu biorąc w nim udział Gildie zyskują nagrody w postaci różnego typu bonusów.

GvG musiałoby jeszcze być grywalne... Przy obecnym stanie, zawieszenia, błędy, dla wielu gildii one praktycznie nie istnieją...
Chyba macie jakieś statystyki wskazujące, które elementy gry są popularne, a które lecą w dół?
Dla mnie event łączy się z nagrodą, o którą warto walczyć, a walka w GvG to kara :D
Prowadząc gildię, już dawno zrezygnowałam z obowiązku walki, wielcy wojownicy zostali pokonani nie przez konkurencyjne gildie, lecz notoryczne, irytujące błędy.
 

DeletedUser10716

Guest
xD prowadzisz gildię, więc chcesz zmusić innych do tego aby ją wspierali :p galerie sław, plany pereł można zdobyć w eventach, jeśli chodzi o towary do skarbca itp. to albo gracze wspierają gildę albo nie, po co event który pewnie zostałby pominięty przez większość :) dobieraj sobie graczy do glidii takich, którzy będą chętni do wspierania gildii i tyle :) po co event :)
 
Do góry