Event drużynowy 2022 - komentarze!

Flash00

Szlachcic zagrodowy
W nagrodach bohatera można zdobyć portret, pytanie czy tam można zdobyć tylko 1 portret który się wyświetla czy 4 które są pokazane w opisie eventu?
Dokładnie to jest tak, ze pierwszy z listy (Cami) dostaniesz za wykonanie 40 zadania, drugi (Chris) za wykonanie ostatniego, 61 zadania.
Izabell to nagroda za dystans 150, ale z nagrod dodatkowych odblokowywanych za diamenty.
Sir Lwie Serce za osiągnięcie złotej ligi.
 

anaconda8

Baron
Znowu pojawił się 'ostateczny' - jak nie trener to bohater. Drogi zespole FoE czy na prawdę tak ciężko o przyzwoitych fachowców do tłumaczenia? Po polsku ostateczny może być sąd albo ostateczna rozgrywka. 'Ultimate Hero' to raczej 'najlepszy', 'doskonały' albo i nawet 'debeściarski' ;p
 

Śmietanka

Szlachcic zagrodowy
Znowu pojawił się 'ostateczny' - jak nie trener to bohater. Drogi zespole FoE czy na prawdę tak ciężko o przyzwoitych fachowców do tłumaczenia? Po polsku ostateczny może być sąd albo ostateczna rozgrywka. 'Ultimate Hero' to raczej 'najlepszy', 'doskonały' albo i nawet 'debeściarski' ;p
"Ultimate" znaczy po polsku nic innego jak "ostateczny"... Polecam sprawdzać swoje rewelacje płynące z innych gier :D
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Zwłaszcza w polskim języka mam wrażenie komunikujemy się jakimiś sentencjami, przysłowiami i tekstami których nie idzie przetłumaczyć bez półgodzinnego monologu skąd to się wzięło.

A z ostatecznym to true.
 

Marik

Książę
wybieram na telefonie bohatera za diamenty a gra się wysypuje i nie da się zalogować przez nastepne 15 minut. Sprawdź połączenie internetowe, zarówno dane z telefonu jak i wifi nic nie działa, gratulacje....
 

Hans Voralberg

Wicehrabia
Pytanko:
Czy odblokowanie "Nagrody eventu drużynowego" za 1200 diamentów, odblokowuje wszystkie nagrody do poziomu gdzie obecnie się znajduje? Czy może za 1200 diamentów, dostaje tylko jedna nagrodę, ta aktualna , gdzie jestem?
Inaczej, za 1200 diamentów mamy dostęp do wszystkich nagród, czy to koszt jednej nagrody?
 
Ostatnia edycja:

Kolan

Szlachcic zagrodowy
Siema, czy komuś trafiło się wiaderko do ulepszeń lub zestaw do renowacji w dziennych? nie wiem czy te nagrody w ogóle się pojawią a dziś scena... czekać czy iść w sceny?
 

Borisel

Hrabia
Mhm - już zbliża się koniec tego eventu . Będzie budynek na max (ostatnie zadanie) , brązowa liga (mimo użycia bohatera dającego 2x więcej punktów w tabeli) i 0 diaxów . Event taki sam jak japończyk czy forgebowl ale pod szatą z klimatu fantasy . Coś innego ale nadal to stary , dobry ale odgrzewany kotlet . Event oceniam na 8/10 . I nie udało mi się zdobyć avatarka tego rycerza ;(
 

Marik

Książę
No i co? - Niby było wiaderko w evencie u paru osób, kilku graczy po zmianie nagrody miało studnie , jutro szachownica i zostaje ostatnia nagroda dnia. Więc ja się pytam gdzie się ta studnia i wiaderko podziało?
 
No i co? - Niby było wiaderko w evencie u paru osób, kilku graczy po zmianie nagrody miało studnie , jutro szachownica i zostaje ostatnia nagroda dnia. Więc ja się pytam gdzie się ta studnia i wiaderko podziało?


ktoś chyba opowiada bajki, bo ani wiaderka ani studni nie było ani w nagrodzie dziennej ani w podmianie, co poświadcza strona eventu na fandomie. Na becie także tych nagród nie było. Studni to już raczej w żadnym evencie nie będzie, kto ma ten się cieszy a kto zaczyna budować farmy, tego czeka długa i wyboista droga ze składaniem fragmentów studni albo klepaniem wypraw i liczenie na chociaż jedną fontannę...
 
Ostatnia edycja:

leniwy

Rycerz
brązowa liga (mimo użycia bohatera dającego 2x więcej punktów w tabeli)
Bo ten bohater jest niestety niewystarczający, mnoży tylko gwiazdki podstawowe. Przy multi bohaterze masz dodatkową gwiazdkę i mnożenie wszystkich. Ja na każdym świecie wydałem dwa razy po 150 diamentów na bohatera, raz przy scenie i raz dzisiaj robiąc nim wszystkie ruchy. Wszędzie jest złota liga.
 

Borisel

Hrabia
I może dlatego nie mam tej złotej ligi . Jednak miałem cel by nie wydawać na ten event diaxów - no i taki wynik uzyskałem . Jednak jestem raczej zadowolony z eventu - budynek jest , kilka posterunków i szachownic uzbieranych .
 

kloc2

Rycerz
W tym evencie dużo zależy na jakim świecie się gra. Jeśli jest to świat gdzie mało osób wydaje diamenty na dodatkowe "skoki czy jak to tam" to strategia + bohater powinny wystarczyć. Ale jeśli wokół jest sporo osób które dokupiło to szanse na załapanie się do najlepszych maleją.
 
Do góry