Event drużynowy 2022 - komentarze!

Borisel

Hrabia
Więc mechanika eventu podobna do football'u amerykańskiego . Będę pamiętał by wybrać bohatera postępowego , by więcej mili przebyć . Chciałbym się dowiedzieć ile dokładnie ma bonusu w epoce wirtual budynek eventowy . Podobają mi się avatary - szczególnie rycerza , coś nowego .
 

kloc2

Rycerz
Szczerze to parę minut myślałem czy nazwa "event drużynowy" zapowiada coś w stylu tego losowania na kole. Chyba dobrze, że tak nie jest
 
Domyślnego bohatera można zmienić klikając na jego wizerunek w lewym górnym rogu? Czy może ja coś pokręciłem i jest jakoś inaczej? Bo u mnie to nie działa.
 
Wiem dlaczego tak się dzieję, znalazłem przyczynę, chociaż tak nie powinno być:
Żeby zmienić Domyślnego Bohatera należy wykonać pierwszy ruch na mapie..
Wtedy bez problemu można zmienić bohatera
 

ARES*

Szlachcic zagrodowy
Pomaga otwarcie pudełka eventowego w inwentarzu.

Jeżeli to nie pomaga to trzeba się wylogować i zalogować ponownie.
U mnie pomogło.
 

aza III

Wójt
Ale widzę support ma to w poważaniu...po co wy zakładacie takie tematy skoro później macie gdzieś to co piszemy?

Edit: trochę to trwało ale dostałem odpowiedź więc jednak support nie śpi więc zwracam honor
 
Ostatnia edycja:

Marik

Książę
te dodatkowe racje ze specjalnych zdarzeń losowych są bardzo dziwnie losowane, na pobocznych miałem ich dotychczas po 20 szt średnio wpadło jakieś 500-600 racji a na głównym zero....
 

Auraya

Hrabia
te dodatkowe racje ze specjalnych zdarzeń losowych są bardzo dziwnie losowane, na pobocznych miałem ich dotychczas po 20 szt średnio wpadło jakieś 500-600 racji a na głównym zero....
to pewnie taki bonus żeby lepiej rozwinąć te światy haha też zauważyłam tę zależność
 

Shatanka

Szlachcic zagrodowy
W nagrodach bohatera można zdobyć portret, pytanie czy tam można zdobyć tylko 1 portret który się wyświetla czy 4 które są pokazane w opisie eventu?
 
Do góry