Event Archeologiczny 2020 - dyskusja

hddk

Hrabia
Świat główny: 9, 4, 9, 9, 3, 1, 3, 0
Świat poboczny: 16, 7, 10, 6, 1, 3, 4, 2

Dramatu nie ma, bo narzędzia za komplet tablic nie były potrzebne do wymaksowania Statku. I tak zostały mi po 3 ulepszenia w zapasie.
 

Midi

Baronet
Jestem świeżym graczem FoE, był to mój 1 pełen event w grze.
Oceniam go pozytywnie, ponieważ gracz mógł osiągnąć nagrodę główną, nagroda wspiera znacząco rozwój miasta.
Dlatego event na +

oby tak dalej :)
 

McPietro

Wójt
Na moje to ten ewent archeologiczny to taka bezmyślna klikanka. Na dobrą sprawę od gracza nic nie zależało. Nagrodę zebrałem na maxa ale że nagroda też nie porywa, to poszła do handlarza.
 

mayder

Baronet
Z racji tego że niedawno zacząłem grać i ten event był pierwszy który zrobiłem to jestem zadowolony. Zdobyłem główną nagrodę ulepszoną na maksa, z dziennych wystawę na 10 poziom więc narzekać nie mam na co.
 

DeletedUser21106

Guest
Brak szachownicy mimo zapowiedzi jest wybitnie irytujące.
Nie po to człowiek latami się uczył szukać co ma być i ustawia pod siebie dalsze postępowanie by była zabawa (no chyba event).
No nie jest to już zabawa jak na końcu maratonu spocony człowiek czeka na bidon z wodą a dostaje bidon.
TAK SIĘ NIE ROBI. - WIELKI MINUS
 
Ale przecież dali szachownicę w tej cudownej skrzynce za diamenty. Skrzyń można było kupić 10, więc i 10 szachownic można było wylosować. Naprawdę ktoś się łudził, że skoro jest tam, to dadzą ją jeszcze w nagrodach dziennych? Widać ktoś wyżej czyta uważnie wszystkie pobożne życzenia graczy i uznał, że skoro szachownica jest tak pożądana, to dodadzą ją w inny sposób, żeby najzwyczajniej w świecie zarobić więcej. Bo na pewno znalazł się ktoś, kto na te skrzynie się rzucił, więc kasa się zgadza. A głównie o to chodzi.
 

chemik12

Wicehrabia
Dlatego dałem znak ".." Owszem wiadomo co było. Ale to nie znaczy, że w 100% będzie na serwerach live. Dlatego nie przypominam sobie , by oficjalnie gdzieś była informacja że szachownica będzie jedną z nagród dziennych. Była tylko informacja o nagrodzi głównej...
 

MacKayla*

Wójt
Naprawdę aż tak cierpicie z powodu braku szachownicy ? Taka tragedia się stała ?
Event skończył się już dawno, za chwilę będzie nowy, a tu płacz i żal, jakby nie dali zabawki 5-latkowi. Chociaż pewnie 5-latek już przestałby dawno płakać.

Koniec. Ocieramy łzy, suszymy chusteczki, zapominamy o zakończonym evencie i do przodu. Gra toczy się dalej. Stawiać perły, budować, zbierać, kupować u handlarza, robić wyprawy, walczyć i strzelać. Będą nowe eventy, nowe budynki. Cierpiący niech żyją nadzieją, że może kiedyś znów pojawi się ulubiona szachownica.
 
Do góry