[Zgłoszone] Esc do anulowania niechcianych/przypadkowo otwartych okienek w grze

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser185
  • Data rozpoczęcia

Esc jako zamykanie otwieranych okienek w grze jako opcja dodatkowa

  • tak

    Głosy: 7 63,6%
  • nie

    Głosy: 4 36,4%

  • W sumie głosujących
    11
Status
Zamknięty.

DeletedUser185

Guest
Moze to by usprawnilo troche gre, bo czesto zdarza sie otwierac nie to okno co potrzeba a potem lawirowanie do krzyzyka i z powrotem do celu zamierzonego...a opcja esc chyba nie byla by problemem we fleshu
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Esc do anulowania niechcianych/przypadkowo otwartych okienek w gr

Proszę dodać ankietę w przeciwnym wypadku temat zostanie zamknięty.
 

DeletedUser147

Guest
Odp: Esc do anulowania niechcianych/przypadkowo otwartych okienek w gr

moim zdaniem nie potrzebne:p niech się zajmą ustabilizowaniem gry programiści, niż takie kosmetyczne rzeczy robić ;P
 

DeletedUser185

Guest
Odp: Esc do anulowania niechcianych/przypadkowo otwartych okienek w gr

ja dam sobie odpust jak bede musial klikac ze 150+ razy i jeszcze na lekkim lagu trafiac w krzyzyk zamykajacy... mnie to bardziej irytuje niz stabilonosc, bo poprostu przestalem sie logowc, az sie poprawi...byc moze mam za duze miasto i za duzo rzeczy do klikania...moze innym wystarcza czasu na zabawe w klikanie, mi nie stad prosta propozycja. A mam raczej gesta zabudowe a ikonki nie pozwalaja na precyzyjne odpalenie konkretnego budynku niestety i faili mam 50% zwykle.
 

DeletedUser236

Guest
Odp: Esc do anulowania niechcianych/przypadkowo otwartych okienek w gr

I po co takie coś. Wgl nie potrzebne tylko w przyszłości może prowadzić do problemów z niestabilnością itd
 

DeletedUser185

Guest
Odp: Esc do anulowania niechcianych/przypadkowo otwartych okienek w gr

I po co takie coś. Wgl nie potrzebne tylko w przyszłości może prowadzić do problemów z niestabilnością itd

Niestabilnosci czego?? zwlaszcza w przyszlosci...jasniej prosze, nie jeden materiał wypuscilem we fleszu, nie pamietam, zeby odwolanie z kawiatury powodowalo wieksza niestabilnosc od klikniecia, nawet mniej obciaza komputer gracza.
 

szachimat

Wicehrabia
myśle, że teraz gra jest na tyle stabilna, że można już wprowadzić ten jakże małe, a jakże (przynajmniej dla mnie) przydatne ułatwienie... jestem na TAK!
 

DeletedUser8996

Guest
Ja tez jestem na tak, przydałaby się taka możliwość, wtedy jedną rękę będę miał na escape, a drugą na myszce i nie będę musiał przemęczać tej drugiej :p
 

Hikari36

Polonista
Polonista
To po co go odgrzebywać, skoro został wyrzucony ? Można podpiąć, bo teraz tamten uwzględnia więcej klawiszy niż tylko Esc ...
 

DeletedUser8

Guest
Fakt, ten temat jest starszy, dlatego dostanie plusika, zamknę go jednak i podepnę do "więcej klawiatury w grze", bo będzie zgłoszone jako jedno :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry