Eryawen Art. czyli mała próbka mojej skromnej twórczości

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser9690
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser9690

Guest
Witam wszystkich serdecznie :)
W tym temacie będę umieszczać obrazy, które stworzyłam i zdjęcia. Na początek parę, nie będę zadręczać :).
Proszę tylko o to aby skontaktować się ze mną jeśli chciałby ktoś wykorzystać fotografie w jakimś celu. Nie gryzę, na pewno się dogadamy :).
Krytyka wskazana :D
Miłego oglądania ;]

1.Czarna Dama
77162_439036266181896_1698607463_n.jpg

2.Zimowy pejzaż
IMG1361 kopia newe.jpg

2.Ważka
dg34.jpg


2.Tatry
digart.jpg


3. Na rozstaju dróg
83139558.jpg


4.Spokój
20121021155209new.jpg


5.Las (varamarnwe to mój nick z innego portalu :))
dsc06873new.jpg
 

DeletedUser

Guest
Trafiłem przypadkiem...
fantastyczne zdjęcie nr 5...
jeśli kiedyś będziesz ponownie w tym lesie, stwórz wariacje na temat tego drzewa z prawej strony...
Pozdrawiam
 

DeletedUser9690

Guest
Może uda mi się jeszcze kiedyś :).
W sumie, nie pomyślałam o tym drzewie ale na pewno skorzystam z rady :).
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Mnie się także podoba zdjęcie numer 5 ale zdjęcie numer 2 i 3 też jest super.
Sam kiedyś zrobiłem podobne (góry, ścieżka, jeziorko) do numeru 3 ale niestety już go nie mam (stare czasy i pewnie zdjęcie skasowane).
 

DeletedUser

Guest
To zdjęcie nr 5 zwróciło moją uwagę bo mimo pozornego spokoju kipi ekspresją po "wbiegnięciu" między drzewa...
Zdjęcie zrobione chyba w południe, dlatego jest z pozoru spokojne...
Gdyby spróbować ekspozycji tego drzewa późnym popołudniem i pokombinować z tym pagórkiem w tle... hmmm

A może trochę fantasmagorii ? jakiś programik do morphingu... aż się prosi :)
 

DeletedUser9690

Guest
Hmmm... nad tym morphing'iem chyba się poważnie zastanowię. Nie próbowałam tego jeszcze ale może własnie najwyższy czas? :D Co do tego drzewa to może uda mi się znaleźć w okolicy podobne bo to zdjęcie niestety zostało zrobione w Ojcowie a odemnie do tego miejsca jest paredziesiąt km :D


ps. wybaczcie numerację - zauważyłam to dopiero teraz ;]
 

DeletedUser9101

Guest
Może głazy z Pieskowej Skały? Zawsze to coś innego niż las...
 

DeletedUser9690

Guest
Cóż, akurat podczas wyjazdu znajomych do Pieskowej Skały mnie nie było ale jeszcze nic straconego :)
 

DeletedUser

Guest
A ja mam z innej beczki pytanie do autorki :D Jakim aparatem robisz te supcio fotki ??? Na prawdę to zdjęcie nr.5 jest super :D Pięknie uchwyciłaś światło :p
 

DeletedUser9690

Guest
Cóż, aparat to w sumie taki amatorski staroć ale w plenerze ładnie zdjęcia wychodzą :)
Sony DSC-H5
 

DeletedUser

Guest
No to faktycznie mała staroć jeżeli chodzi o tępo rozwoju aparatów :p Jednak nawet po tych 7 latach od wprowadzenia go do sprzedaży można jak widzimy zrobić piękne zdjęcia :D

Zamierzasz zmienić aparat w niedalekiej przyszłości na coś lepszego ?? I od razu mówię wal do Sony, bo Oni robią na prawdę świetne aparaty jak nie najlepsze jeżeli chodzi o zdjęcia w plenerze :p
 

DeletedUser9690

Guest
No właśnie mam zamiar zmienić ;]. I też myślę że Sony bo ten co prawda stary ale naprawdę nigdy na niego nie narzekałam :).
Jak na razie inwestuję w farby ale aparat też mam na celu :D
 

DeletedUser

Guest
Ja w tym roku też muszę w farby zainwestować lecz w innym celu niż Ty, a mianowicie czeka mnie malowanie ścian w mieszkaniu :D A skoro o farbach mowa to co myślisz o połączeniu szarego z żółtym ??? Szary taki bardziej popielaty byłby, a żółty hmmm sam nie wiem ale na pewno nie zbyt wyrazisty :p

Ps. Myślałem też o fototapecie na jedną ze ścian (czarnobiała) lecz czy z tymi kolorami farb będzie kontrastowało tego nie bardzo umiem sobie wyobrazić jak na razie lecz na pewno fototapeta byłaby w stylu retro :p
 

DeletedUser9690

Guest
Hmm... Myślę że szary z żółtym na pewno wyglądałby ciekawie. :) Co do fototapety to styl retro cóż... jeżeli sepia to nie pasuje żółta farba ale jeśli będzie czarno biała to na prawdę może to fajnie wyglądać ;] Ale myślę że połączenie szarego z takim kawowym albo jasnym kremem też nie byłoby złe :).
 
Do góry