[Gildie] Epoki graczy w gildii.

Gomozalez88

Szlachcic zagrodowy
Mój pomysł polega na tym aby w zakładce gildii znalazła się "podzakładka", która pozwala na szybkie podejrzenie, w jacy gracze są w danej epoce, pozwoliłoby to skonsolidować działa na mapie gvg.
 

DeletedUser18000

Guest
Obecnie żeby sprawdzić epokę gracza, trzeba wejść do jego miasta i odszukać ratusz... i to i tak jest nieźle, bo informacji o gildii nigdzie niema, oprócz rankingu :/
Jestem za tym, żeby epoka gracza i jego gildia, były zawsze widoczna przy jego avatarze.
Przynależność do gildii powinna być dla każdego powodem do dumy, tylko że nikt tak naprawdę nie wie kto jest w jakiej gildii, bo nigdzie ta informacja się nie pojawia :/
 

kasia2389

Arcyksiążę
Jestem za tym, żeby epoka gracza i jego gildia, były zawsze widoczna przy jego avatarze.
Przynależność do gildii powinna być dla każdego powodem do dumy, tylko że nikt tak naprawdę nie wie kto jest w jakiej gildii, bo nigdzie ta informacja się nie pojawia :/
Po najechaniu na awatar widoczna jest nazwa gildii gracza.


Oczywiste jest, że powinna tam być widoczna również epoka gracza, zamiast tych durnych osiągnięć.
 
Ostatnia edycja:

Gomozalez88

Szlachcic zagrodowy
Nie taki był mój pomysł, chodziło o to aby po wejściu do zakładki gildii, można było zorientować się w jakiej epoce są gracze.
Wybierasz pod zakładkę epoki i wtedy widzisz, na jakim etapie rozwoju są dani gracze.
 

DeletedUser14109

Guest
Można te pomysły połączyć i zrobić taki podgląd w dwóch miejscach. :)
 

DeletedUser19392

Guest
Przy okazji można by dodać info które towary gracz produkuje (które ma wylosowane na mapie kampanii).
 
Do góry