Epoka Kosmiczna: Pas Asteroid - dyskusja

Arox

Baron
Po co mi promet z tej nowej perły do technologii jak mam narobione.wiecej niż mi potrzeba ?
Jak masz nadwyżkę to trzeba się cieszyć że nic nie brakuje.
Po drugie czy w zadaniach powtarzalnych jest zadanie które było wcześniej aby wydać w zależności od epoki określona liczbe monet i zaopatrzenia i zadania o zebraniu określonej liczby monet i zaopatrzenia .?
Z tego co wiem jest quest ze zbieraniem monet i zaopatrzenia.
 

DeletedUser7112

Guest
zamkniecie dostępu do miasta na Marsie - bezdennie durny pomysł.

większej głupoty dawno nie widziałem w tej grze.
 

DeletedUser4614

Guest
dzięcioły - nieuzyteczne, zasieg 1 , kontratakuje ale co? nic nie zdarzy dopasc...

młotki - jak nazwa wskazuje , niby szybkie ale zasieg 1 , bezuyteczne

niszczyciele - ale czego ? zasieg 2 , predkosc 18... masakra ,

co tamamy?

nowa artyelia WLNG, mega wolna, inicjacja 10 .. no i w nadziej ze gwoździe dadzą rade, ale niestety nie , bo wirtualna artyleria jest szybsza! i miażdży wojsko niby najciekawsze artyleryjsko-strzelczne nowej epoki na 2 strzały

dajcie balans, albo zmieńcie te jednostki, bo kpina !!
 

Arox

Baron
dzięcioły - nieuzyteczne, zasieg 1 , kontratakuje ale co? nic nie zdarzy dopasc...

młotki - jak nazwa wskazuje , niby szybkie ale zasieg 1 , bezuyteczne

niszczyciele - ale czego ? zasieg 2 , predkosc 18... masakra ,

co tamamy?

nowa artyelia WLNG, mega wolna, inicjacja 10 .. no i w nadziej ze gwoździe dadzą rade, ale niestety nie , bo wirtualna artyleria jest szybsza! i miażdży wojsko niby najciekawsze artyleryjsko-strzelczne nowej epoki na 2 strzały

dajcie balans, albo zmieńcie te jednostki, bo kpina !!
W Becie jednostki zostały usprawnione jeśli chodzi o atak i obronę... więcej raczej się już nie zmieni.
 

piotresz

Hrabia
Zadania powtarzalne są też ciekawe np.:
- wydaj 400 srebrników w tawernie - czyli co 30 minut można zadanie zrobić
- pokonaj 40 jednostek - mając Wyprawy i przede wszystkim GPC ilość zriobionych zadań idzie w kilkanaście / kilkadziesiąt dziennie
 

DeletedUser4614

Guest
Na Wiki widzę nie ma rozpisanych poziomów, więc w razie czego jak by ktoś potrzebował, to wrzucam screen z mojej perły na A.

View attachment 4724


co z takim "cudem na kiju " zrobić w poniedziałek... kiedy GPC sie skonczy?! a we wtorek , zamiast lekkich walk , to negocjacje ?!
prawdopodobnie bezużyteczna perła miedzy wtorkiem, a czwartkiem co 2 tygodnie...
 

skaner210

Rycerz
Bonus z perły możesz wykorzystać przy zdobywaniu lodu w przerwie między gpc więc nie wiem z czym problem.
Co do nowych jednostek, no cóż trzeba się ich pozbywać żeby w menu wyboru armi nie przeszkadzały
 

kasia2389

Arcyksiążę
Zadania powtarzalne są też ciekawe np.:
- wydaj 400 srebrników w tawernie - czyli co 30 minut można zadanie zrobić
- pokonaj 40 jednostek - mając Wyprawy i przede wszystkim GPC ilość zriobionych zadań idzie w kilkanaście / kilkadziesiąt dziennie
A to, będąc w zgranej gildii, można robić co kilkanaście sekund, poświęcając trochę czasu na wystawienie ofert dla innych graczy 500/500:
1587971797326.png

Albo to z 8 produkcjami w Kosmicznej uprawie żywności, przy 8 budynkach to zadanie co 5 minut.
 
Ostatnia edycja:

The.Guru

Szlachcic zagrodowy
Chyba już się wam skończyły pomysły... w sumie to nie ma po co badać technologii... surkę nam z perel i budynków eventowych, wojo jest słabe i zostanę z marsjańskim, kolonia też bez sensu ( tak jak na Marsie) tak na sjłę. Zabudowuję całą domkami tylko po to by mieć kredyty i nawet nie muszę dbać o to czy da się podtrzymać życie kolonistów czy nie bo pasek może być na czerwono a kredyty lecą....

Cały pomysł to utrudnianie odkrywania technologii przez duże wymagania co do surki ale po co miałbym badać kolejne technologie... tylko dla rozszerzeń terenu chyba....
 

piotresz

Hrabia
Też mam wrażenie, że ta epoka sprowadzi się do zabawy z zadaniami, aż do znudzenia i nagromadzenia towarów pod np. negocjacje w GPC
Technologia żeby na końcu zdobyc rozszerzenie. Mapę trzeba podbic bo trzeba mieć lód asteroidowy do technologii wykorzystując przy okazji zadanie powtarzalne pt. pobij 40 przeciwników.
Kolonia jak już napisał The.Guru niepotrzebna. Dobrze, że przynajmniej nowa Perła będzie przydatna.
 

Gabinkau

Szlachcic zagrodowy
W jaki sposób mogę uruchomić produkcję asteroidowy lód ? Ciągle mam produkcję rudy marsjańskiej . Zrobiłam wszystkie możliwe do zrobienia technologie, postawiłam i produkuję syntyzatory oraz produkuję kredyty a ciągle mam mapę prukcji rudy marsjańskiej ale nie mogę jej produkować.
Co mam zrobić aby móc produkować asteroidowy lód ??
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
W jaki sposób mogę uruchomić produkcję asteroidowy lód ? Ciągle mam produkcję rudy marsjańskiej . Zrobiłam wszystkie możliwe do zrobienia technologie, postawiłam i produkuję syntyzatory oraz produkuję kredyty a ciągle mam mapę prukcji rudy marsjańskiej ale nie mogę jej produkować.
Co mam zrobić aby móc produkować asteroidowy lód ??
lód
tak jak i rudę marsjańską zdobywa się na mapie świata.
Syntezatory to dodatek - można robić surowiec "jedną epokę wstecz"
 

Gabinkau

Szlachcic zagrodowy
lód
tak jak i rudę marsjańską zdobywa się na mapie świata.
Syntezatory to dodatek - można robić surowiec "jedną epokę wstecz"
Ale ja nie mogę bo ciągle mam planszę do produkcji marsjańskiej rudy której nie mogę już produkować a lodu nie mogę .
Może powinnam coś odblokować
 
Do góry