Epoka Kosmiczna: Pas Asteroid - dyskusja

slimjim2

Baronet
Pierwsza sprawa. Poprawna Polska nazwa to "Pas planetoid" i "planetoida" zamiast "Pas asteroid" i "asteroida".

Druga uwaga już bardziej kosmetyczna... Nowa perła będzie produkować tylko Promet, tylko Orychalkum, czy co w ogóle??

P.S. Skąd oni biorą pomysły na nazwy jednostek ;)
 

Arox

Baron
Pierwsza sprawa. Poprawna Polska nazwa to "Pas planetoid" i "planetoida" zamiast "Pas asteroid" i "asteroida".
Z tego co wiem to są to synonimy.
Druga uwaga już bardziej kosmetyczna... Nowa perła będzie produkować tylko Promet, tylko Orychalkum, czy co w ogóle??
Z tego co czytałem na różnych forach to im więcej odblokujemy towarów specjalnych tym perła będzie losować co na każdy zbiór wyprodukuje.
Przed Arktyczną Przyszłością - Tylko medale.
W Arktycznej Przyszłości - Tylko Promet
W Oceanicznej Przyszłości - Promet lub Orichalcum
Epoka Kosmiczna Mars - Promet lub Orichalcum lub Ruda
itd.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser14776

Guest
Pytanie tylko po co Promet w epoce Pas Asteroid ... Przecież, sądząc przynajmniej po poprzednich epokach do technologii, negocjacji itp potrzebne będą tylko towary z obecnej epoki i 3 poprzednich a więc Arktyczna, zarówno standardowe towary jak i specjalne powinny być zbędne ... Nie będzie to więc ograniczone do kilku epok wstecz? Tak się tylko głośno zastanawiam.
 

Arox

Baron
Pytanie tylko po co Promet w epoce Pas Asteroid ... Przecież, sądząc przynajmniej po poprzednich epokach do technologii, negocjacji itp potrzebne będą tylko towary z obecnej epoki i 3 poprzednich a więc Arktyczna, zarówno standardowe towary jak i specjalne powinny być zbędne ... Nie będzie to więc ograniczone do kilku epok wstecz? Tak się tylko głośno zastanawiam.
Promet jest potrzebny do technologii w Pasie Asteroid mimo że jest to surowiec z 4 epok wstecz. Prawdopodobnie jak przyjdzie kolejna epoka Promet będzie nadal wymagany tak jak inne towary specjalne. Możliwe że towary specjalne działają na innej zasadzie. Jeśli tak, to logiczne jest że perła będzie produkować wszystkie dostępne towary specjalne.
 

Rafal.77

Rycerz
No tak tylko o ile produkcja rudy w nowej perle jest zasadna, bo nie da się jej zbierać, to produkcja prometu i orichalcum przez nową perłę jest niepotrzebna, bo można wysłać prom lub łódź i zebrać potrzebną ilość towarów specjalnych.
Ja sobie już zrobiłem zapas wszystkich trzech towarów i mam wystarczającą ilość do odkrycia technologii z nowej epoki to dla mnie w ogóle produkcja tych towarów przez nową perłę nie będzie potrzebna.
 

DeletedUser14776

Guest
A co sądzicie o nowej perle, będziecie ją stawiać czy nie?

Ja wciąż nie umiem się zdecydować ale chyba jednak się skusze.
 

Alina I Wielka

Szlachcic zagrodowy
Ja się zgadzam by była dalsza epoka, a na ostatniej technologi możliwość chodzenia do innego wymiaru :
Wymiar główny/normalny
Wymiar drugi/lodowo-nowo kontynentalny ( epoki podam za chwile )
Wymiar trzeci/piekelno-normalny

Wymiar drugi ma następujące epoki
Mała Epoka Lodowcowa -> Epoka Epidemi -> Epoka Nowego Świata -> Epoka Lodowcowa -> Epoka Lodowcowa : Za Dużą Jedzenia -> Epoka Lodowcowa : Lodowe Surowce -> Epoka Lodowcowa : Kosmos Poza Lodowcem
 

slimjim2

Baronet
"Opracowanie tej technologii przyzna niepodległość kolonii na Marsie i pozwoli na rozbudowę nowej - na pasie asteroid. "

Czy to znaczy, że do kolonii na Marsie już nie będzie można wejść, a tylko do kolonii na pasie?

Jeśli tak, to dlaczego nie mogłoby być, jak na mapach kontynentów wchodzimy w mapę i wybieramy epokę, tak tu: Wchodzimy w port i wybieramy do której kolonii chcemy polecieć? Logiczne chyba by to było.
 

DeletedUser21281

Guest
O której godzinie planujecie wprowadzić epokę bo jest data a nie godzina??
 

DeletedUser20745

Guest
Nigdy nie na podanej dokładniej godziny
Z reguły pomiędzy 10.00 a 13.00

Mars był chyba po 14
 

DeletedUser4614

Guest
co tu sie wogole wydarzyło ?

1) skonczyly sie pomysly?
2) nowi showrunnerzy nie dali rady
3) czy ktoras jednostka jest w ogole użyczna?

generalnie jakas masakra, 8 lat gierka, do pozwijania , klepcie moze lepiej jakies inne tematy
 

DeletedUser14403

Guest
Po co mi promet z tej nowej perły do technologii jak mam narobione.wiecej niż mi potrzeba ?Po drugie czy w zadaniach powtarzalnych jest zadanie które było wcześniej aby wydać w zależności od epoki określona liczbe monet i zaopatrzenia i zadania o zebraniu określonej liczby monet i zaopatrzenia .?bo jak nie to CHF raczej można sobie w buty wsadzić
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry