Epoka Kosmiczna: Pas Asteroid - dyskusja

DeletedUser9827

Guest
145 zadań powtarzalnych to jakiś żart czy komuś się cyfry pomyliły? Czy po prostu CHF po wejściu w PA staje się bublem?
 

DeletedUser9827

Guest
Tak, też właśnie sprawdziłem na forum anglojęzycznym.
 

stonellic

Szlachcic zagrodowy
1. jaki jest koszt wyprodukowania rudy marsjańskiej w syntezatorze?
2. Czy po przejściu do nowej epoki nadal można wysyłać ekspedycje w porcie arktycznym i oceanicznym?
3. Czy w związku z wprowadzeniem nowej epoki otrzymamy nowe rozszerzenie medalowe?
Z góry dziękuję za odpowiedzi
 

schwimmen

Wójt
....
2. Czy po przejściu do nowej epoki nadal można wysyłać ekspedycje w porcie arktycznym i oceanicznym?
3. Czy w związku z wprowadzeniem nowej epoki otrzymamy nowe rozszerzenie medalowe?
Z góry dziękuję za odpowiedzi
2. Tak, nic sie do tej pory nie zmieniło. Nie będzie można wydobywać tylko rudy marsjanskiej z mapki. Jedynie produkować w syntentatorze.
3. Jak w ogłoszeniu. Dojdzie 1 rozszerzenie medalowe.
 

DeletedUser22137

Guest
szczerze to myślałem że jakaś nowa umiejętność zostanie wprowadzona i bardziej kreatywne nazwy niż dryfujący młot czy nawałnica gwoździ , oraz czy skoro jednostk iz pasu asteroidy mają celownik AR to czy marsjańskie nadal mają czy jakaś zmiana jest w temacie marsjańskich , oraz boli mnie fakt że tylko 1 perła architektury zostanie dodana
 

The.Guru

Szlachcic zagrodowy
2. Tak, nic sie do tej pory nie zmieniło. Nie będzie można wydobywać tylko rudy marsjanskiej z mapki. Jedynie produkować w syntentatorze.
A CZY ruda będzie potrzebna do technologii? Robć jej zapasy?
 

DeletedUser15366

Guest
Ile rudy z marsa na dobę produkuje się w syntentatorze
 

schwimmen

Wójt
Do produkcji rudy potrzebne są też medale. Ktoś wie ile ich potrzeba i jak sprawa wygląda ze zwykłymi towarami?
 

Borisel

Hrabia
Z tej epoki ciekawie wygląda tylko perła - statek transportowy fajnie by pasował do miasta (czekam na jakąś jednostkę wojskową : krążownik , pancernik) i wychowany na grach Master of Orion , Starborne czy Homeworld lubię takie klimaty . Jednostki wojskowe nie dość , że mają śmieszną nazwę to widać cofnęły się w rozwoju w stosunku do poprzednich epok . Przecież pasują bardziej do jednostek górniczych (co miałoby sens) ale jako jednostki wojskowe ? Gdzie widać na nich rozwój technologiczny ? Mam tylko nadzieję , że to epoka przejściowa i w następnej będą normalne jednostki (ale błagam - nie ufoludki z arktyki czy kartono-człowieki z przyszlości) tylko coś z rodzaju strzelca z epoki jutra lub jednostek z wirtualnej .
 

chemik12

Wicehrabia
"1 rozszerzenie za medale" - czy wraz z wejściem nowej Epoki będzie ono dostępne dla wszystkich, nie tylko będących w nadchodzącej epoce?
 

Fatherland

Książę
Do produkcji rudy potrzebne są też medale. Ktoś wie ile ich potrzeba i jak sprawa wygląda ze zwykłymi towarami?

O ile dobrze pamiętam, ale mogę się mylić, to tam było około 200 sztuk medali i po 480k złota i młotków na 24h produkcję z syntezatora rudy, co miało dawać 40 sztuk rudy. W syntezatorach towaru zwykłego było to samo, tyle że dawało mniej zdaje się 20 na 24h.

Chyba...
 
Do góry