ellicho

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3255
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser3255

Guest
cześć jestem Tomek ... dlaczego mi pilnuja abym nie mał ponad 111 postów ;) .. dla mądrych ...bla i inne pierdy ;) ... wybaczcie ale kasuja mi kilka rozmów i musze popisać kilka razy o pierdołach .. zgadzam się z góry na bana na fiorum gry ... ale proszę nie pierniczyć o terminacj i innnych duperelach ... albo w lewo albo w prawo ..proszę o odpowiedź na zzpytanie: czy się nie zeszmacicie ?

- - - Zaktualizowano - - -

cześć jestem Tomek ... dlaczego mi pilnuja abym nie mał ponad 111 postów ;) .. dla mądrych ...bla i inne pierdy ;) ... wybaczcie ale kasuja mi kilka rozmów i musze popisać kilka razy o pierdołach .. zgadzam się z góry na bana na fiorum gry ... ale proszę nie pierniczyć o terminacj i innnych duperelach ... albo w lewo albo w prawo ..proszę o odpowiedź na zzpytanie: czy się nie zeszmacicie ?

dzięki za odpust w 3-4 tematach :) jestem wdzięczny ...ale to dalej nie rozwiązuje tematu ... mam to gdzieś ...( wiecie Wt i ja ) ..co o mnie myślicie ..mam to gdzieś co o mnie napiszecie .. gram z ludzmi 3 lata ..i kurna ..zróbcie cokolwiek dla graczy ...proszę

- - - Zaktualizowano - - -

cześć jestem Tomek ... dlaczego mi pilnuja abym nie mał ponad 111 postów ;) .. dla mądrych ...bla i inne pierdy ;) ... wybaczcie ale kasuja mi kilka rozmów i musze popisać kilka razy o pierdołach .. zgadzam się z góry na bana na fiorum gry ... ale proszę nie pierniczyć o terminacj i innnych duperelach ... albo w lewo albo w prawo ..proszę o odpowiedź na zzpytanie: czy się nie zeszmacicie ?

- - - Zaktualizowano - - -

- - - Zaktualizowano - - -

sorki ... jesteś delikatnie mówiąc ..jakieś 3=4 metry od kupy siana ... poproś o nr .. ale przypilnuj aby tak jak od Kozy nie był nieaktualny ... rozumiem chaos ..przepraszam, że użyłem w zdaniu przymiotnika ... sorki musiałem ... reszta mnie nie obchodzi ... gram dla swoich
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry