Edycja terenu...

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser14912
  • Data rozpoczęcia

Edycja terenu.

  • tak

    Głosy: 5 71,4%
  • nie

    Głosy: 2 28,6%

  • W sumie głosujących
    7
Status
Zamknięty.

DeletedUser14912

Guest
Pomyślałem ze dobrze by był jakby szło edytować rozszerzenie terenu. Zdarzyło mi się źle rozszerzyć teren i nic z tym nie mogłem zrobić a jak wiem strasznie trudno zdobyć nowe rozszerzenie. Support odesłał mnie na forum żeby sprawdzić opinię innych graczy. Nie wykluczone że wprowadzą ten pomysł wszystko zależy od was graczy. Zapraszam do dyskusji.
P.S. Fajnie by było obracać budynkami (3x4=4x3) ale to już chyba nie przejdzie.
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Obracanie budynków - tyle razy było, tyle razy nie przeszło ;)

Co do edycji - byłbym za jakimś 5 minutowym limitem, kiedy jeszcze można cofnąć decyzję i zmienić położenie rozszerzenia, wtedy nie byłoby błędnych kliknięć. Bez limitu to będzie za ogromne ułatwienie, zmienianie kształtu miasta...

+ musisz dodać ankietę (Narzędzia tematu -> Dodaj ankietę -> Czas na 0 - > Jednokrotny wybór) :)
 

DeletedUser14912

Guest
Dziękuję za pomoc z tą ankietą. Z tym czasem bardzo dobry pomysł nie pomyślałem o tym.
 

DeletedUser12062

Guest
tak jak napisał Hikari o ile będzie limit czasowy na cofnięcie decyzji t tak ( w jakiś sposób ułatwi to niektórym graczom grę ) ale bez limitu czasowego absolutnie nie.... Dlatego... głosu nie oddam, bo jestem za ale nie bez limitu ;)
 

DeletedUser3220

Guest
Podobnie jak al... Tak, ale jeśli jest limit czasowy. Przeredaguj pomysł jeżeli możesz/chcesz. Póki co wstrzymuję się od głosu.
 

bartekmod

Książę
oprócz limitu czasowego zastanawiam się, czy nie trzeba by wprowadzić symbolicznej opłaty, w wysokości ja wiem... 5% kosztów rozszerzenia?
 

DeletedUser11650

Guest
Jeśli byłby limit czasowym to jak najbardziej. :)
Z tą opłatą też dobry pomysł.
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Ten temat zamknę. Proszę autora po prostu o stworzenie tego samego tematu, z inną ankietą, np.:
Tak, bez ograniczeń
Tak, z ograniczeniem czasowym
Nie
I dopisanym wyjaśnieniem w temacie, o co chodzi z tym ograczeniem ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry