[Zgłoszone] Dzwięk przy zakończeniu produkcji

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4738
  • Data rozpoczęcia

Dobry pomysł?


  • W sumie głosujących
    18
Status
Zamknięty.

DeletedUser4738

Guest
Jak wiadomo, gdy zakończy się gdzieś produkcja pojawia się ikonka nad budynkiem. Ale przeglądając inne strony łatwo o tym zapomnieć. Dlatego prosta propozycja- gdy budynek skończy produkować, wyda dźwięk.

Potrzebna byłaby też osobna opcja do tego włączenia osobno (pomysł unpxre-a).

PS:Dałem jeszcze raz, tamten skasować bo pomysłem się w ankiecie (mocno).
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser314

Guest
Przy okacji należy dodać że powinien być przycisk dzięki któremu tylko ten dźwięk był by aktywny, a wszelkie tła i inne wyłączone
 

DeletedUser4420

Guest
Jestem głupi... Dałem nie zanim pojąłem o co chodzi :/ Funkcja jak najbardziej dobra.Policz mój głos na nie jako Tak

- - - Zaktualizowano - - -

Jestem głupi... Dałem nie zanim pojąłem o co chodzi :/ Funkcja jak najbardziej dobra.Policz mój głos na nie jako Tak
 

DeletedUser4738

Guest
Spoko. Zresztą to chyba nie ja biorę pod uwagę wyniki sondy, tylko admini.
 

DeletedUser

Guest
jeżeli mam mieć tylko wybór 'tak' lub 'nie', to jestem na NIE :)

dla mnie dźwięki w FoE są kompletnie zbędne.. a tylko zapychają pamięć. to samo dotyczy animacji - brakuje opcji ich wyłączenia.
im mniej zbędnej grafiki i innych elementów, tym mniej problemów z Flash'em. a to dla mnie priorytet.
 

DeletedUser

Guest
podejrzewam ze wiekszosc (lub kazdy) telefon ma opcje minutnik o alarmie nie wspomne wiec jaki to problem ustawic sobie minutnik (2-3 sekundy) i nie trzeba dodawac zbednych dzwiekow ktore beda szkodzic wydajnosci
 

DeletedUser4823

Guest
Wydajność jak wydajność, gorzej jak komuś zakończy się jednocześnie produkcja w 20 budynkach. Spadnie z krzesła od dźwięków.
 

DeletedUser1724

Guest
Wydajność jak wydajność, gorzej jak komuś zakończy się jednocześnie produkcja w 20 budynkach. Spadnie z krzesła od dźwięków.

Dokładnie ^_^ I to chyba najbardziej racjonalny powód do tego, by być na "nie" za tym pomysłem :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry