Dziwy problem z internetem

Wanat70

Wójt
witam ma taki problem że mam neta z Play a od 3 ostatnich miesiącach jest takie coś że zjada bez powodu Megabajty po włączeniu kompa i pierwszym włączeniu internetu i jak się rozłącze i podłączę z powrotem to już normalnie działa nie zwrócił bym na to uwagi ale 5 GB to internet by w chwile moment znikną.Warto to zgłościć czy wytrzymać już te 2 miesiące do końca umowy i pilnować by nie zerzarło mi neta

mieliście taki problem
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Hmm musiałbyś pewnie ściągnąć jakiś program do sprawdzania ruchu sieciowego na twoim kompie i sprawdzić co tak zżera neta.
Jakby co, jak ja byłem teraz w Polsce to używałem orange z pakietem 5GB + nielimitowane smsy za 25zł i byłem bardzo zadowolony, szczególnie, że po zużyciu tych 5GB internet nadal działał dość szybko, gdzie w play prędkość tak spadała, że nie szło nic robić na necie, bez wkurzania się, że połowa rzeczy się na stronie nie wczytała.
Mógłbyś wtedy do włączania używać orange :p
 

DeletedUser12464

Guest
lokowanie produktu?

Do tego słabe - jako "szczęśliwy" posiadacz internetu mobilnego w Orange, serdecznie odradzam owego operatora. Dzisiaj masz "nieźle" po wyczerpaniu limitu transferu, a za kilka dni możesz mieć lejek i powodzenia w ściąganiu zwykłej poczty, o zabawie w takim tworze jak FoE nie wspominając.
 

DeletedUser7795

Guest
Ja mam internet z Neostrady przez światłowód. Wolę dopłacać co miesiąc te 30 zł za utrzymanie łącza i mieć stały dostęp do neta ze stałą prędkością. Ten LTE jest do du*y. U mojej siostry ciotecznej wzięli internet LTE z plusa. Przez 2 miesięczny okres próbny wszystko śmigało jak trzeba. Po 2 miesiącach prędkość była tak słaba, że dało się w ogóle przeglądać jakichkolwiek stron.
 
Do góry