[Komunikacja] Dział "zgłaszanie błędów"

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser20108
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser20108

Guest
Proponuje utworzyć dział "zgłaszanie błędów" który służyłby do zgłaszania zauważonych błędów w grze.
Nie znalazłem takiego działu na forum, jeśli jestem w błędzie to przepraszam.
Zgłaszam 1 błąd, który bardzo mi doskwiera: po wejściu do zakładki z planami do pereł, wyjściu, potem zakończeniu jakiejś perły w której brałem udział, a następnie wejściu do zakładki z planami, nie są aktualizowane stany planów. Aby to zrobić, niezbędne jest odświeżenia całej gry za pomocą F5. Błąd pojawił się parę update'ow temu całkiem niedawno.
Rozwiązanie: ptrzeba podłączyć funkcję "update" analogicznie do np listy znajomych, która aktualizauje zawartość podstrony po jej wyświetleniu
 

LEGI

Wicehrabia
Proponuje utworzyć dział "zgłaszanie błędów" który służyłby do zgłaszania zauważonych błędów w grze.
Nie znalazłem takiego działu na forum, jeśli jestem w błędzie to przepraszam.
Zgłaszam 1 błąd, który bardzo mi doskwiera: po wejściu do zakładki z planami do pereł, wyjściu, potem zakończeniu jakiejś perły w której brałem udział, a następnie wejściu do zakładki z planami, nie są aktualizowane stany planów. Aby to zrobić, niezbędne jest odświeżenia całej gry za pomocą F5. Błąd pojawił się parę update'ow temu całkiem niedawno.
Rozwiązanie: ptrzeba podłączyć funkcję "update" analogicznie do np listy znajomych, która aktualizauje zawartość podstrony po jej wyświetleniu
Z błędami to się pisze do supportu a nie na forum
 

DeletedUser20108

Guest
Super, to teraz rozważ 2 opcje:
1. 200 osób pisze do supportu o 1 błędzie, tworząc 200 zgłoszeń, na które ktoś musi 200x odpowiedzieć, w tym 199x że błąd został już zauważony i że dziękują za zgłoszenie
2. Na forum ktoś zakłada temat opisując błąd, kilka osób dopisuje się że mają podobny (być może ktoś znający się na programowaniu uściśla o co chodzi dając przy tym podpowiedź dla supportu), i jedno zgłoszenie idzie do działu technicznego.
Stanowisko typu "mój dziadek orał pole koniem, po co mi traktor" też co jakiś czas się spotyka
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
2. Na forum ktoś zakłada temat opisując błąd, kilka osób dopisuje się że mają podobny (być może ktoś znający się na programowaniu uściśla o co chodzi dając przy tym podpowiedź dla supportu), i jedno zgłoszenie idzie do działu technicznego.
Odsetek osób, które wchodzą/wchodziły wcześniej i będą wchodzić na forum jest tak mały, że byłoby na zasadzie 1 zgłoszenie na forum i nadal podobna ilość w supporcie.
Myśleliśmy już nad tym.
 
Do góry