Dyskusja o wersji 1.82

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8110
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser14806

Guest
Poprawka w wyprawach na Plus , przyda sie info o tym kto ile walk zrobił bo do tej pory to było wrózenie z fusów i powód to sprzeczek wewnatrz gildi.
 

DeletedUser11758

Guest
Przydała by się informacja do jakiego poziomu wyprawy doszła ta osoba i jest to ważna informacja.
Wadą tych wypraw jest to że trzeba czekać jak dowódca gildii odblokuje następny poziom.
Powinno się prowadzić możliwość że gracz może za własne towary odblokować następny
poziom i nie musi czekać na odblokowanie poziomu i przez to
traci możliwość wygrania nagród.
Można szybko pozbywać się osób leniwych .
Inni członkowie gildii dochodzą daleko a ta osoba została na 1 poziomie.
Spowalnia gildię .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Zyleta1991

Zespół FoE
Co-Community Manager
Przydała by się informacja do jakiego poziomu wyprawy doszła ta osoba i jest to ważna informacja.

No to właśnie będzie informacja ile konfliktów ktoś rozwiązał w tym patchu. Nie można przeskakiwać, na każdy poziom jest 16 konfliktów, czyli jak ktoś ma 25 rozwiązanych, to wiadomo że jest na drugim poziomie wypraw, jak ktoś ma 0, to wiadomo że nie zaczął nawet ;)

Wadą tych wypraw jest to że trzeba czekać jak dowódca gildii odblokuje następny poziom.
Powinno się prowadzić możliwość że gracz może za własne towary odblokować następny
poziom i nie musi czekać na odblokowanie poziomu i przez to
traci możliwość wygrania nagród.
Można szybko pozbywać się osób leniwych .
Inni członkowie gildii dochodzą daleko a ta osoba została na 1 poziomie.
Spowalnia gildię .

Między innymi dlatego jest to wyprawa gildyjna - dowódca decyduje czy porywamy się na szerokie wody (odblokowujemy dalsze poziomy) czy nie. A nie, że "każdy sobie rzepkę skrobie" :) Poza tym, długo byś nie uciągnął, gdybyś miał za swoje towary odblokowywać poziomy (chyba że odblokowanie tylko dla siebie, nie ogólne, ale wtedy gryzie się to z ideą wypraw GILDYJNYCH) :p
A pozbywać się zawsze mogłeś, wystarczyło spisać sobie kto ile punktów zdobył i poprzeglądać w jakich są epokach i na tej podstawie decydować kto był leniwy a kto nie ;)
 

chudya

Hrabia
No to właśnie będzie informacja ile konfliktów ktoś rozwiązał w tym patchu. Nie można przeskakiwać, na każdy poziom jest 16 konfliktów, czyli jak ktoś ma 25 rozwiązanych, to wiadomo że jest na drugim poziomie wypraw, jak ktoś ma 0, to wiadomo że nie zaczął nawet ;)
Z tymi cyferkami, to bym się nie zgodził, ponieważ możesz powtarzać każdą walkę ile razy chcesz i całe obliczenia w łeb biorą.
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
No to właśnie będzie informacja ile konfliktów ktoś rozwiązał w tym patchu. Nie można przeskakiwać, na każdy poziom jest 16 konfliktów, czyli jak ktoś ma 25 rozwiązanych, to wiadomo że jest na drugim poziomie wypraw, jak ktoś ma 0, to wiadomo że nie zaczął nawet ;)
Z tymi cyferkami, to bym się nie zgodził, ponieważ możesz powtarzać każdą walkę ile razy chcesz i całe obliczenia w łeb biorą.
Rozwiązanych konfliktów, a nie stoczonych :)
 

DeletedUser16876

Guest
A ja bym zmienił coś innego, a mianowicie:

- osoba, która zaatakuje sąsiada i przełamie jego obronę powinna od razu splądrować jakiś budynek ( produkcyjny mieszkalny ), a nie jak do tej pory czekać sobie kilka godzin, aż w interesującym ją budynku zakończy się produkcja i wtedy go ograbić. Jeżeli tego nie zrobi i powróci do swojego miasta powinna tracić szansę. Taki atak moim zdaniem byłby lepszy dla osób o niższej pozycji rankingowej.
 

DeletedUser8110

Guest
A ja bym zmienił coś innego, a mianowicie:

- osoba, która zaatakuje sąsiada i przełamie jego obronę powinna od razu splądrować jakiś budynek ( produkcyjny mieszkalny ), a nie jak do tej pory czekać sobie kilka godzin, aż w interesującym ją budynku zakończy się produkcja i wtedy go ograbić. Jeżeli tego nie zrobi i powróci do swojego miasta powinna tracić szansę. Taki atak moim zdaniem byłby lepszy dla osób o niższej pozycji rankingowej.
A co jeśli nie ma żadnego budynku do splądrowania? :)
 

DeletedUser675

Guest
Wystawianie teraz towarów na targowisko to koszmar.
Spróbujcie powystawiać kilka ofert towaru którego macie mało, to zobaczycie o co mi chodzi.
 

DeletedUser15643

Guest
Wystawianie teraz towarów na targowisko to koszmar.
Spróbujcie powystawiać kilka ofert towaru którego macie mało, to zobaczycie o co mi chodzi.

ten błąd pojawił się już dużo wcześniej (jeśli masz na myśli bezsensowne liczby pojawiające się po ubywaniu wystawianego towaru)
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Już nie wspomnę o tym że ilości których nie ma wyskakują również, bo zanim foe odświeży że wystawiłam 5 ofert i nie mam surowca to trwa wieki.
Do tego reset wybranych towarów itd..
 
Status
Zamknięty.
Do góry