Dyskusja o wersji 1.114

DeletedUser16730

Guest
Drodzy Gracze Forge of Empires,

Aktualizacja gry do wersji 1.114 odbędzie się 15 listopada. W czasie aktualizacji nastąpi krótka przerwa w dostępie do światów, przepraszamy za tę niedogodność.

Powinno być raczej.

Drodzy Gracze Forge of Empires,

Aktualizacja gry do wersji 1.114 odbyła się dzisiaj. W czasie aktualizacji nastąpiła krótka przerwa w dostępie do światów, przepraszamy za tę niedogodność.
 

DeletedUser1495

Guest
Dokładnie kolega ma 100% racji. News powinien być napisany w czasie przeszłym
 

krzysw

Wicehrabia
Inna sprawa że też bym się wstydził wcześniej pisać o aktualizacji, która nic nie wnosi do gry...
 

DeletedUser19149

Guest
Czy to tak na serio? Te zmiany? 100 % wzrost kosztów PR dla badań? Obniżenie ilości zbieranego złota dla niektórych budynków? To mają być zmiany zachęcające do... przepraszam - czego? Wydawania kasy na diamenty? No to ja dziękuje za takie zmiany.
 

DeletedUser15836

Guest
Czy to tak na serio? Te zmiany? 100 % wzrost kosztów PR dla badań? Obniżenie ilości zbieranego złota dla niektórych budynków? To mają być zmiany zachęcające do... przepraszam - czego? Wydawania kasy na diamenty? No to ja dziękuje za takie zmiany.
Skąd te zmiany wytrzasnąłeś?
 

DeletedUser19149

Guest
Skąd te zmiany wytrzasnąłeś?

Jak skąd? Z gry. Dopiero zacząłem grać. Przed zmianą pierwsze badania w epoce żelaza kosztowały połowę mniej. Podobnie dom kryty dachówką zbierał więcej złota niż np. kryty strzechą. Teraz jest odwrotnie.
 

DeletedUser15836

Guest
Skoro dopiero zacząłeś grać - kolejne badania kosztują coraz więcej i to jest normalne. Natomiast - sprawdzając wiki, nie zauważyłem, żeby były jakieś zmiany w stosunku stan obecny-poprzedni
 

DeletedUser17530

Guest
Start eventu w czwartek, oficjalne info jest już od piątkowego poranka, u nas dalej cisza.
Dodatkowo w Anglii dzisiaj weszła nowa aktualizacja - 1.115. U nas wejdzie pewnie jutro albo pojutrze, info pojawi się już po fakcie
 
Do góry