Dyskusja o wersji 1.112

kasia2389

Arcyksiążę
Dziwne pytanie. Ogłoszenie powinno być tak szybko jak to możliwe, jak u innych jest w piątek to nie widze najmniejszych przeszkód żeby u nas nie miały byc tez w piątek.
Zastanawiam się po co? Ja o wszelkich zmianach wiem na kilka tygodni przed ich wejściem na serwery i ta wiedza tak naprawde do niczego mi się nie przydaje.
Jedynie wiedza o rozpoczęciu ewentu może być przydatna wcześniej by móc nastawić wcześniej produkcje np. 24h czy wstrzymać się z motywacja lub odwiedzaniem tawern. a i to wystarczą dwa dni.
  • Gdy jednostka wykorzystała cały swój ruch, ale miała możliwość ataku - ikona czerwonego miecza nie była wyświetlana. Zostało to naprawione.
Zawsze mi tego brakowało.
 

Artur Underwood

Szlachcic
Jak po co? Żeby sumiennie wypełniać swoje obowiązki jako Team. To że Tobie ta wiedza nie jest przydatna to nie znaczy że innym nie jest. Zawsze sobie powtarzam jeśli mam cokolwiek robić to tylko porządnie. Nasz Team powienien równać do najlepszych, a nie mieć podejście "po co".
 

DeletedUser12062

Guest
Dochodzi zapewne kwestia tłumaczenia otrzymanych informacji o aktualizacji i weryfikacji tłumaczenia aby wszystko miało "ręce i nogi". Z drugiej strony. Rozumiem kwestie Eventów i przygotowania się do nich (chociaż wystarczy odwiedzić Forum, nawet bez logowania się i odszukać właściwy wątek). Ale aktualizacje???????? Ewentualna zmiana (często drobna) ma aż taki wpływ, że trzeba o niej wiedzieć na kilka dni wcześniej? Wątpię. Jeśli chodzi o samą aktualizację i ów "piorunek". Od wielu lat atakuję i plądruję (sorry :D) w miarę regularnie ale zmiana ta lekko mówiąc mi lata ;). Radziłem sobie bez tego i nie jest to to, czego od gry oczekiwałem.
 

kasia2389

Arcyksiążę
A czy to jaki towar dokładnie sie dostało będzie też dotyczył reliktow??
Tak.
Jak po co? Żeby sumiennie wypełniać swoje obowiązki jako Team.
No tak. ale mnie bardziej by interesowała po co Tobie taka wiedza, co dzięki temu uzyskasz, oczywiście po za sama wiedzą.

. Jeśli chodzi o samą aktualizację i ów "piorunek". Od wielu lat atakuję i plądruję (sorry :D) w miarę regularnie ale zmiana ta lekko mówiąc mi lata ;). Radziłem sobie bez tego i nie jest to to, czego od gry oczekiwałem.
W temacie o trawie, a raczej o tym co w niej piszczy, przewaliła się dyskusja na ten temat, generalnie pacyfiści i ofermy byli przeciw, a wojownicy za.
 

DeletedUser16730

Guest
Ewentualna zmiana (często drobna) ma aż taki wpływ, że trzeba o niej wiedzieć na kilka dni wcześniej?

Na dobrą sprawę to w większości przypadków aktualizacji spokojnie można się obyć w ogóle bez informacji. Pozostaje kwestia odpowiedzialności za coś czego się podejmuje.

generalnie pacyfiści i ofermy byli przeciw, a wojownicy za.

Ja jako oferma byłem przeciw, a @chudypiotrek był przeciw jako wojownik. Generalnie wyszło na to, że w FoE jest 62% oferm i to im na pohybel powstał ten piorunek.
 

DeletedUser15836

Guest
Akurat mi się piorunek podoba, bo czasem nie ma akurat czego splądrować ;)
 

DeletedUser18348

Guest
Piorunek nie fajna aktualizacja dla mnie ,bo ja jak plądruję to z misji i niczego nie zabieram, bo mnie też nie jest miło jak mnie okradają, zwłaszcza w eventach, przez to straciłam główne nagrody :(
Rozumiem,że to gra, ale przez to odechciewa się tej gry i nic nie buduję, a niech mają niespodzianke,a chciałam zaznaczyć,że już mam wszystkie światy HA ..
Na głównym jestem zabezpieczona po pas i niech ktoś spróbuje mi coś zabrać to pożałuje :haha:

Znajomi piorunka bardzo chwalą :rolleyes:
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Dziwne pytanie. Ogłoszenie powinno być tak szybko
jak to możliwe, jak u innych jest w piątek to nie widze najmniejszych przeszkód żeby u nas nie miały byc tez w piątek.

Żadne pytanie nie jest dziwne, ani głupie. Jeżeli powiem ze ogłoszenie jest tak szybko jak to możliwe? To ze u innych jest w piątek znaczy że u nas również ma być? Na angielskim i niemieckim mają bez problemu z tłumaczeniem, dostają praktycznie gotowca i wystarczy ze usuną rzeczy nie dla oczu graczy i leci na forum. Zaraz zaczniecie że tłumacza sobie sprowadźcie, będzie to trwało tyle samo, dzień tłumaczenia, dzień korekt żeby miało ręce i nogi, dzień wklejenia nie każdy ma ku temu uprawnienia.
Czasem jest obsuwa z czasem, bo kogoś nie ma i już ucieka jeden dzień, czasem mamy inne "wieści" i czas aktualizacji, i już leci kolejny dzień.

Sam odpowiedziałeś na pytanie które zadałam.

Dodam że nie zmienia faktu że pracujemy nad tym aby było szybciej i sprawniej, jednak mało kto to widzi, połowa ma gdzieś aktualizacje (tak tu nawet piszą)

Nasz Team powienien równać do najlepszych, a nie mieć podejście "po co".

Staramy się, tylko pamiętajcie że to wolontariat... Każdy z nas robi to dobrowolnie, a zakres obowiązków nie mamy wyśrubowany, ale dla graczy się staramy jeszcze szybciej, lepiej, nie zawsze wychodzi... Nasza wina i do przodu.

czy patrząc na bierność całego teamu, nie tylko zresztą w tym temacie, ręce opadają. Po co tam Wy jesteście??? Od kasowania postów na forum?

Wybacz, mylisz pojęcie między supportem, moderatorem, a ogólnikiem Team. Ja nie muszę odpowiadać na forum, mogę to robić, ale mam inne zadania (być może będę supporterem) moderator usuwa posty (moje też ^^) pojawiam się tu dobrowolnie od paru dni, odpisuje na posty, ktoś to zauważył? Nie :) medalu nie dostane, a usłyszę po co tu jestem. Staram się jak mogę rozładować napięcie, dodać informacji itd.
Ale tak naprawdę forum tworzą gracze, jak ma ktoś pytanie do teamu jest specjalny panel, tam muszę odpowiadać, tam muszę przeczytać.
 

DeletedUser16730

Guest
Na angielskim i niemieckim mają bez problemu z tłumaczeniem, dostają praktycznie gotowca i wystarczy ze usuną rzeczy nie dla oczu graczy i leci na forum.

A na la forum muszą sobie tłumaczyć?

https://forum.fr.forgeofempires.com/index.php?threads/halloween-2017.93982/

tylko pamiętajcie że to wolontariat... Każdy z nas robi to dobrowolnie

Ja to nawet osobiście nie potrzebuję w ogóle anonsów bo sobie sam je znajdę. Ale mocno mnie bawi tłumaczenie "robię za darmo więc mogę robić źle". Pomijając fakt, że kiedyś już ustalono, że nie wszyscy robią za darmo to fascynują mnie ludzie którzy się zgłaszają do wolontariatu, a później stwierdzają, że w wolontariat jest głupi więc można robić bądź jak.
 

krzysw

Wicehrabia
Wszystko ok, przecież dla każdego z nas gra nie jest całym życiem :) No ale czy szybsze ogłoszenie to naprawdę aż tak wiele pracy? A tłumaczenie w stylu "i tak większości to nie obchodzi" jest po prostu niedopuszczalne, to jest jawne olewanie i lekceważenie pozostałych!
 

DeletedUser907

Guest
Jak długo będzie utrzymywał się piorun przy zaatakowanym graczu a jeszcze nie splądrowanym?
 

DeletedUser14308

Guest
Jest już ta aktualizacja?Czy to wchodzi coraz później bo kiedyś aktualizację wchodziły koło południa a nie pod wieczór.
 
Do góry