Dyskusja o wersji 1.100

DeletedUser12625

Guest
Po cichu od pół roku myślałem że po wersji 1.99 nadejdzie wersja 2.0, która rozwiąże wszystkie problemy gry m.in. gvg. No cóż, teraz będę musiał czekać że po wersji 1.999 coś takiego wejdzie.
 

DeletedUser7795

Guest
1.100 ??
Myślałem, że po wersji 1.99 będzie wersja 2.00 ...
Ta wersja nie zawiera długo wyczekiwanych zmian m.in. zmianę sposobu dodawania PR do pereł.
Kiedy zostanie to zmienione? Słuchacie nas trochę czy ni cholery ?
 

DeletedUser17606

Guest
Dokładnie kiedy zmienicie dodawanie pr??
pewnie w 2.00 czyli po 1.999
 

DeletedUser7795

Guest
Po wersji 1.999 będzie wersja 1.1000 więc nie prędko :haha:
Nie wiadomo czy się śmiać czy płakać z ich nieudolności...
 

krzysw

Wicehrabia
Ta aktualizacja to kolejna kpina z graczy i tyle. Nie wnosi do gry kompletnie nic nowego ani nie poprawia nic znaczącego o co proszą gracze już od bardzo dawna.
 

DeletedUser17606

Guest
A i jeszcze jedno zminiliście liczbe pr przy zbiorach na 100 kiedy zrobicie unlimited ludzie na kilka razy zbiory musza robić. A jak by było nieograniczone każdy mogły szybciej i sprawniej spaczkować zbiory
 

DeletedUser16965

Guest
ponieważ chyba nie zrozumieliście mojej ostatniej oceny i usuneliście mój poprzedni post, postaram się przedstawić ją w możliwie prosty sposób, wprowadzanie po wersji 1.99 wersji 1.100 jest tak bez sensu i tak niedorzeczne, że nawet Oni by na to nie wpadli
G%C5%82upi-i-g%C5%82upszy.jpg


I świadczy o tym, że przez kilka miesięcy nie byliście w stanie wprowadzić jakiejś przełomowej zmiany, jak choćby pożegnanie się z flash playerem, zasługującej na miano 2.0
 

DeletedUser7795

Guest
Ta wersja gry wnosi jedynie zmianę numerka z 1.99 na 1.100. Poza tym nie zawiera żadnych wyczekiwanych zmian.
@siorprajs kiedy zostanie zmieniony sposób dodawania PR w perły?
 

Toudi01

Szlachcic
Pr to pr ale co z gvg bo ten problem jest od wejscia chyba epoki przyszlosci i jakos nie widze poprawy !!!!
 

DeletedUser8110

Guest
Wszelkie zmiany oraz dodatki w grze pojawią się zgodnie z zaplanowaną przez odpowiedzialne za grę osoby kolejnością. Wiemy, że Gracze czekają na całą masę zmian, jednak nie jesteśmy fizycznie w stanie ich wszystkich wprowadzić. Pracujemy jednak nad tym, aby w grze systematycznie pojawiały się wyczekiwane przez Graczy poprawki czy nowości. :) Oczywiście, niekoniecznie pojawiają się one takiej kolejności jak by sobie życzyli Gracze, jednak jeśli są istotne, na pewno się pojawią. Niestety czasami ich nadejście się przedłuża na przykład ponieważ nie działają tak dobrze jak byśmy sobie tego życzyli - z tego powodu na przykład nie wprowadzono jeszcze rozwiązania dotyczącego inwestycji dużych ilości Punktów Rozwoju w Perły. Jest to jednak bardzo istotny punkt na liście planowanych dodatków.

Proszę jednak o komentowanie zmian wprowadzonych w tej wersji. Posty niedotyczące tej wersji będą usuwane dla zachowania porządku. Pamiętajcie o tym, żeby oceniać zmiany i grę nie zaś osoby, które ją tworzą. Niezadowolenie z tego jak wygląda najnowsza wersja gry, nie daje nikomu prawa do obrażania innych osób.
 

DeletedUser13031

Guest
Ciekawi mie jedna rzecz kiedy i czy wogóle wprowdzoa zostaie nowa wersja pereł w sposób wprowadzony a serwerze beta. Jest to totala porażka
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Ciekawi mie jedna rzecz kiedy i czy wogóle wprowdzoa zostaie nowa wersja pereł w sposób wprowadzony a serwerze beta. Jest to totala porażka
Jeśli cię dobrze rozumiem to chodzi ci o to:

Pracujemy jednak nad tym, aby w grze systematycznie pojawiały się wyczekiwane przez Graczy poprawki czy nowości. :) Oczywiście, niekoniecznie pojawiają się one takiej kolejności jak by sobie życzyli Gracze, jednak jeśli są istotne, na pewno się pojawią. Niestety czasami ich nadejście się przedłuża na przykład ponieważ nie działają tak dobrze jak byśmy sobie tego życzyli - z tego powodu na przykład nie wprowadzono jeszcze rozwiązania dotyczącego inwestycji dużych ilości Punktów Rozwoju w Perły.

Czyli, że zostanie wprowadzone. A kiedy? Jak nie będzie z tym problemów i będzie działało bez problemu.
 

DeletedUser12871

Guest
Cześć :)

Się uczepiliście tej .100, przecież już od jakiegoś czasu wiemy że 100 to nie 100, tylko 133 (już nie pamiętam i nie chce mi się szukać :p) co za tym idzie mamy jeszcze 33 aktualizacje zanim wejdzie 2.0 ;)

Co do ułatwienia wrzucania PR, na becie jest (było) to testowane jakoś od lutego ale nie wszyscy gracze mogą z tego udogodnienia korzystać (za bardzo nie wiem czemu, ja nie mogę, nadal mam stare okienko i wypowiedzieć się w tej kwestii nie mogę), tak czy siak to to nie prędko trafi na nasze serwery.

A żeby nie było że sam spam, tu nie ma nic do komentowania, jakieś tam drobne poprawki i nic więcej.

PS: Czemu w praktycznie każdym tłumaczeniu ogłoszenia zapominacie o jednym zdaniu? Chodzi o: "All active accounts have now been credited with diamonds."
Jako tako też jesteśmy testerami, bo mimo hucznie zbieranego feedbacku (czy jak to się tam pisze) nadal dostajemy niedoróbki i dopiero po jakimś tam czasie wychodzą poprawki do poprawek.

Nomak ;)
 
Do góry