Dyskusja o świecie 4

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser3

Guest
Tutaj poruszamy kwestie związane z nadchodzącym 4 światem.
 

DeletedUser

Guest
Znowu te same ustawienia? Są chociaż jakieś plany na serwer o atrakcyjniejszych ustawieniach?

Chyba zajrzę na chwilę, lubię patrzeć jak premiumfagi walczą o pierwsze miejsce po starcie serwera :D
 

DeletedUser1724

Guest
Ja już zauważyłem iż po otwarciu trzeciego świata gracze z pozostałych się tam przenoszą i co widać po punktacji gdzie w świecie trzecim topka dogoniła punktacją osoby ze świata drugiego, nie wiem jak jest porównanie do pierwszego lecz jak dla mnie to coś nie hallo z tym jest :)
 

DeletedUser5

Guest
Znowu te same ustawienia? Są chociaż jakieś plany na serwer o atrakcyjniejszych ustawieniach?

Chyba zajrzę na chwilę, lubię patrzeć jak premiumfagi walczą o pierwsze miejsce po starcie serwera :D

Gra ciągle jest w fazie rozwoju. Prawdopodobnie będzie w przyszłości możliwość konfigurowania ustawień kolejnych światów, jednak będzie trzeba nam na to jakiś czas jeszcze poczekać.
 

DeletedUser3

Guest
Godzina nie jest jeszcze określona, ale na pewno w ciągu dnia. Nie ma szans na jakiś nocny start ;).
 

DeletedUser

Guest
A czy np. 12 sierpnia ( dzień przed) będzie ustalona godzina, czy po prostu 13 sierpnia odpalicie serwer tak jak Wam będzie wygodniej ?
 

DeletedUser

Guest
Też nie mam pojęcia, ale jeżeli jest to co ja myślę to podziękuje z gry. Tyle czekałem żeby zagrać na tym serwerze, a tu wyskakuje takie coś.
 

DeletedUser1724

Guest
Normalnie nie mogę oprzeć się nowemu światu xD Jest boski i w 100% oddaje to co jest zawarte we wcześniejszych ^^

Ps. Mój 200-setny post na forum xD Z tej okazji stawiam kolejkę :p

Godzina 16:13 "Świat 4" CRASH !!! Błąd serwera :(:(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Normalnie nie mogę oprzeć się nowemu światu xD Jest boski i w 100% oddaje to co jest zawarte we wcześniejszych ^^

Ps. Mój 200-setny post na forum xD Z tej okazji stawiam kolejkę :p

Godzina 16:13 "Świat 4" CRASH !!! Błąd serwera :(:(



U mnie błąd serwera wyświetlał od godziny 14:45 xD
A... miałem taką chęć pogrania :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry