dymki nad ikonami surowców [zgłoszone]

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser675
  • Data rozpoczęcia

?

  • Tak

    Głosy: 10 52,6%
  • Nie

    Głosy: 9 47,4%

  • W sumie głosujących
    19
Status
Zamknięty.

DeletedUser675

Guest
Moja propozycja jest taka, żeby nad ikonami surowców na mapie w "opcjach sektora", tam gdzie są wyświetlane surowce potrzebne do negocjacji, wyświetlały się dymki, takie jak są w badaniach nowych technologii. Tj. po najechaniu na ikonkę surowca pisało co to jest.
Nie zawsze można rozpoznać czy to wapień, kamień, alabaster czy jeszcze coś innego.
 

DeletedUser2383

Guest
Nie prościej by było:
np.
Kamień : 0 /10
Wapień 5 /15
itd. ?
 

DeletedUser314

Guest
Moja propozycja jest taka, żeby nad ikonami surowców na mapie w "opcjach sektora", tam gdzie są wyświetlane surowce potrzebne do negocjacji, wyświetlały się dymki, takie jak są w badaniach nowych technologii. Tj. po najechaniu na ikonkę surowca pisało co to jest.
Nie zawsze można rozpoznać czy to wapień, kamień, alabaster czy jeszcze coś innego.

Każdy z minimalna wiedza o świecie rozpozna, a jak nie ma w Ratuszu opis wszystkiego.
 

DeletedUser675

Guest
Hmm, dlaczego tak dużo osób jest przeciw?
Przecież takie dymki już są przy badaniu technologij, to dlaczego nie mogą być też przy negocjacjach?
 

DeletedUser2383

Guest
[offtopic] Bo większość graczy podbija prowincje, a nie negocjuje z wrogiem ??? [offtopic]
 

DeletedUser2383

Guest
[offtopic] Możesz takowe przeprowadzić ... :p [offtopic]
 

DeletedUser

Guest
Ja jestem na tak, bo nie mam zamiaru uczyć się wszystkich surowców i ich wyglądu na pamięć.
 

DeletedUser3014

Guest
Ja jestem na tak, bo nie mam zamiaru uczyć się wszystkich surowców i ich wyglądu na pamięć.

Pewnie to zależy od tego jaką kto ma pamięć wzrokową. Ja akurat niczego się nie uczyłem a już wszystko pamiętam. Ale rozumiem że części osób może to sprawiać trudność i wcale to nie znaczy że są w jakikolwiek sposób "gorsze".
 

DeletedUser

Guest
Pewnie to zależy od tego jaką kto ma pamięć wzrokową. Ja akurat niczego się nie uczyłem a już wszystko pamiętam. Ale rozumiem że części osób może to sprawiać trudność i wcale to nie znaczy że są w jakikolwiek sposób "gorsze".

Ja jestem za, bo niektóre ikonki są podobne do siebie (te które mają wygląd sztabek albo płytek np. heban, miedź, żelazo, alabaster itd.)
 

DeletedUser

Guest
Ja tam jestem na tak bo przecież chodzi o to by gra była przystępna dla wszystkich.Jak wam sie nie podoba to przeciez nie musicie korzystać.
 

DeletedUser1228

Guest
pomysł fajny, a mi się często myli nie wiem czemu wapień z alabastrem :)
 

DeletedUser1724

Guest
Nie prościej by było:
np.
Kamień : 0 /10
Wapień 5 /15
itd. ?

I takie rozwiązanie byłoby najlepsze bo zawsze muszę sobie na kartce pisać co mi potrzeba ^^ Ale i tak jeżeli coś chcę negocjować to muszę najpierw przeanalizować drzewko technologi i potrzebne mi tam towary, żebym nie musiał czekać na żaden towar 1-2 dni :)
 

DeletedUser1228

Guest
a ja bym się na to zgodził, a co do surowców, to na szczęście w gildii są jeszcze osoby z towarami z epoki żelaza, bo miałbym problem w przyszłości ;) bo reszte towarów gracze mają ;)
 

DeletedUser3220

Guest
jestem na tak, bo często zdarza mi się negocjować, ze zwykłego lenistwa chyba :D
i naprawdę nie zawsze wiem, który towar jak wygląda, a wyłączać mapę i włączać ratusz za każdym razem nie bardzo sensowne
 
Status
Zamknięty.
Do góry