Dwa złoża granitu - jeden bonus

  • Rozpoczynający wątek getas
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Witam. Na mojej mapie widnieją dwa złoża granitu. Niedawno, przed pójściem do pracy zbudowałem budynek kamieniarza granitu. Niedawno wróciłem, klikam na zbudowany już budynek i co widzę? widzę tylko jeden bonus do wytwarzania... Czy na logikę nie powinno być dwóch zsumowanych bonusów?
View attachment 229
 

DeletedUser

Guest
Mam tak samo, tylko, że ze złotem. Nie ma znaczenia ile masz prowincji, jeden bonus to jeden bonus i tyle. Mamy po prostu pecha.
 

DeletedUser2339

Guest
nie powinno tak byc.To zniecheca do grania

- - - Zaktualizowano - - -

nie powinno tak byc.To zniecheca do grania
 

DeletedUser1724

Guest
Skoro nie ma podwójnego bonusu to chociaż w jeden bonus z granitem można by było inny bonus wstawić :p
 

DeletedUser101

Guest
To zostanie w przyszłość poprawione. Kiedy ? Nie wiadomo ;/
 

DeletedUser2557

Guest
To zostanie w przyszłość poprawione. Kiedy ? Nie wiadomo ;/

Ta jasne... to jakich Wy programistów zatrudniacie? Trudne jest dla nich napisanie skryptu wykrywającego kto jaki bonus wylosował i ewentualna korekta? To przecież gimnazjaliści piszą, a nie goście zarabiający na tym:/ Dajcie studentom na zaliczenie - na pewno sobie lepiej od Was poradzą :D:D
 

DeletedUser

Guest
Ta jasne... to jakich Wy programistów zatrudniacie? Trudne jest dla nich napisanie skryptu wykrywającego kto jaki bonus wylosował i ewentualna korekta? To przecież gimnazjaliści piszą, a nie goście zarabiający na tym:/ Dajcie studentom na zaliczenie - na pewno sobie lepiej od Was poradzą :D:D

Sugeruje napisać do InnoGames, bo jeśli myślisz, że ludzie którzy opiekują się polskim community tą grę piszą, to ręce mi normalnie opadną :D

O nawet ci link podrzuce do skontaktowania się z twórcami: http://corporate.innogames.com/en/contact.html

Trochę obiektywizmu... Polski management ma dbać o polską społeczność, i przekazywać nasze spostrzeżenia prośby wyżej. Jeśli się mylę niech mnie ktoś poprawi :D
 

DeletedUser2557

Guest
Szczerze mirolbn? Miło, że bronisz polskich opiekunów gry. Tylko wskaż mi, gdzie ja napisałem akurat o nich, a nie o całokształcie zespołu. Dla mnie nie ma różnicy - jestem graczem z Polski to napisałem co ja na ten temat myślę tutaj, na polskim forum gry. oczywiście mógłbym napisać i tamtym - ale ja jestem tylko jakimś tam użytkownikiem; wydaje mi się, że Ci tutaj mogą bardziej wpłynąć na rozwój gry.

Żeby nie było - gra jest naprawdę dobra. Miło się przy niej spędza czas. Jednak tego typu problemy trochę psują zabawę z nią. Dokładnie tak samo jak znikanie ludzi z sąsiedztw (ubogie sąsiedztwa) czy budowanie ścieżek, gdzie tańsza zastępuje droższą (za diamenty nie kupowałem, ale nie wydaje mi się by działało to inaczej) - można przez przypadek skasować sobie tą najdroższą np. zwykłym szlakiem, a przecież to kwestia jednego warunku bądź komunikatu ostrzegawczego. O opisie jednostek przez zakupem to już w ogóle nie wspomnę...

Nie mówię, że oni nic nie robią - ostatnio dodane polepszenia do walk są naprawdę dobre. Tylko dlaczego na to było potrzeba tyle czasu? Brakowało tego strasznie (przyspieszenie animacji czy wyłączenie muzyki); dla nich to chwila roboty (skopiować kawałki kodu z jednego miejsca w drugie - bo przyspieszone ruchy były np. w walce automatycznej),a zwlekali z tym i zwlekali. Teraz z tymi złożami - za niedługo będę w jesieni średniowiecza i szczerze jak błąd będzie poprawiony za np. 2 miesiące to co mi po nim wtedy? To są błędy tzw. krytyczne, które przeszkadzają w rozgrywce i powinno się je eliminować priorytetem. Zwłaszcza w produkcie na którym chce się zarobić - bo coś takiego na start może zniechęcić graczy.
 

DeletedUser

Guest
Ta jasne... to jakich Wy programistów zatrudniacie? Trudne jest dla nich napisanie skryptu wykrywającego kto jaki bonus wylosował i ewentualna korekta? To przecież gimnazjaliści piszą, a nie goście zarabiający na tym:/ Dajcie studentom na zaliczenie - na pewno sobie lepiej od Was poradzą :D:D

To brzmiało tak jakbyś kierował to do Polskiego Teamu gry.

Na Ang forum pisze, że zmiana Polityki premium jest brana pod uwagę wraz z rozwojem gry, więc nie ma co panikować :)
 
Do góry