Dwa pomysły na ułątwienie życia w FoE

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser16837
  • Data rozpoczęcia

FoE - prywatna przestrzeńdo zapisywania różnych rzeczy

  • Tak

    Głosy: 1 100,0%
  • Nie

    Głosy: 0 0,0%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    1
Status
Zamknięty.

DeletedUser16837

Guest
Cześć,

Mam takie dwa pomysły, które mogły by ułatwić codzienne życie w FoE.

1. Informacje o miejscu i medalach z wieży PvP w historii wydarzeń z ubiegłego tygodnia

Bardzo często ta informacja mi umyka - podejrzewam, że wielu osobom również.
A to się wejdzie z komórki, a to kliknie gdzieś obok podsumowania PvP i bach informacja stracona.
A tak - w poniedziałek na spokojnie sobie przeglądamy - epoka X miejsce Y medale Z

2. Dodanie prywatnego miejsca w którym każdy gracz mógł by sobie zapisać pewne rzeczy w sobie tylko wiadomym celu - np. stan wymian pr z innymi graczami, plany inwazji czy cokolwiek innego tak aby "szło to za graczem". Tzn. nieważne z którego kompa się zaloguje - mam tę samą prywatną przestrzeń. Mamy XXI wiek i nikt przecież nie będzie latał z notesikiem ;)

To tyle z mojej strony ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser14214

Guest
1. pierwszy pomysł jest w grze
2. brak ankiety
 

DeletedUser15227

Guest
A mi sie marzy okienko ze statystykami i wykresami, gdzie byłyby informacje ile w ciagu np doby zebraliśmy surowców, PRow, towarów, młotków i złota, etc. Wszystko w postaci ładnych wykresów :)
 

kasia2389

Arcyksiążę
Zatem proszę o usunięcie tego pomysłu z pierwszego tematu
Stawiam dolary przeciw orzechom, ze nie o taka informację mu chodziło, tam jest aktualna statystyka, a nie ta z poprzedniego tygodnia. Jest tylko informacja o aktualnym mistrzu, ale jeśli gracz przeszedł do inego sąsiedztwa to i ta może być nieaktualna.
I o ile dobrze pamiętam to nie można przez historię wejść do wieży podczas przerwy w PvP i trzeba to robić przez mapę.
 

DeletedUser16837

Guest
@kasia2389 - dokłądnie chodzi mi o wyniki z ubiegłego tygodnie, a nie z aktualnego. Nie potrzebuję pełnego rpzeglądu wież, tylko informacja Wieża kolonialna - miejsce 3 medale 200
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Stawiam dolary przeciw orzechom, ze nie o taka informację mu chodziło, tam jest aktualna statystyka, a nie ta z poprzedniego tygodnia. Jest tylko informacja o aktualnym mistrzu, ale jeśli gracz przeszedł do inego sąsiedztwa to i ta może być nieaktualna.
I o ile dobrze pamiętam to nie można przez historię wejść do wieży podczas przerwy w PvP i trzeba to robić przez mapę.
Wychodzi, że został przez nas źle zrozumiany (nas, w sensie przez dawido i mnie), ale nadal to co napisałem obowiązuje.
@V3ntr proszę o rozdzielenie pomysłów na dwa tematy w takim razie :).
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Wystarczyło tylko jeden z pomysłów dać do nowego tematu i tutaj usunąć, ale tak też może być, ujdzie :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry