Dwa konta na jednym IP

Status
Zamknięty.

TheEngineer

Szlachcic zagrodowy
Witam, znalazłem już podobne tematy ale sprzed kilku lat dlatego chciałbym otrzymać aktualne informacje. Otóż gram już trochę czasu i chciałaby dołączyć do gry na tym samym świecie dziewczyna. Mamy jedno IP ale ona będzie logować się ze swojego komputera i telefonu a ja ze swojego. Czy jest to zabronione? Czy będziemy mogli wymieniać się PRami, handlować itp?

Pozdrawiam
 

DeletedUser7795

Guest
@TheEngineer wymiana PR nie będzie możliwa, bo będziecie korzystać z tego samego adresu IP. Handel towarami bedzie możliwy.
 

TheEngineer

Szlachcic zagrodowy
Czyli nie będę mógł jej wpłacać w perły ani ona mi ?
Czy dostanę diamenty za zrekrutowanie jej ?
 

DeletedUser7795

Guest
@TheEngineer nie jestem pewien czy dostaniesz diamenty. Wspieranie pereł jest możliwe tylko wtedy gdy gracze korzystają z innego adresu IP.
 

DeletedUser16730

Guest
Gdzie tu jest napisane, że nie można wspierać pereł kogoś z tego samego IP?

2) Współużytkowanie urządzenia lub połączenia internetowego
Wielu graczy może korzystać z tego samego komputera i połączenia internetowego, pod warunkiem, że każdy z nich kontroluje wyłącznie akcje swojego własnego konta.

Przykłady:
- Wszyscy członkowie rodziny mogą grać w Forge of Empires, pod warunkiem, że każdy gracz ma dostęp wyłącznie do swojego własnego konta.
- Można logować się z pracy lub szkoły, pod warunkiem, że każdy gracz ma dostęp wyłącznie do swojego własnego konta.
 

kasia2389

Arcyksiążę
Ostatnia edycja:

DeletedUser7795

Guest
@jan-maria-scyzoryk jest możliwe dodanie PR graczowi który korzysta z tego samego adresu IP co Ty ale tylko wtedy gdy jest przerwa pomiędzy logowaniami. Nie będziesz mógł dodać PR do perły gracza, który ostatnio logował się 24h temu z tego samego adresu IP.
 

DeletedUser16730

Guest
jest możliwe dodanie PR graczowi który korzysta z tego samego adresu IP co Ty ale tylko wtedy gdy jest przerwa pomiędzy logowaniami. Nie będziesz mógł dodać PR do perły gracza, który ostatnio logował się 24h temu z tego samego adresu IP.

To jest tak głupie i archaiczne jak tylko może być. Całe bloki z jednym IP, a z drugiej strony mogę sobie w neo zmieniać IP co minutę.
Człowiek ewoluuje od dziesiątek tysięcy lat, a mądrale z Inno potrafią w jednej chwili ten proces cofnąć u siebie.
 

DeletedUser7795

Guest
@jan-maria-scyzoryk i właśnie dlatego push był, jest i zawsze będzie. Budują sobie Areczki w dwa miesiące do 80 poziomu. Zgłaszałem wielokrotnie podejrzanych graczy do supportu. Za każdym razem dostawałem tę samą odpowiedź:

"Przyjrzymy się temu."
 

DeletedUser7795

Guest
Pomalutku gotowałem te kartofelki i się już ugotowały. Wolę coś zrobić wolniej i uczciwie bez żadnych podejrzanych akcji.
 

DeletedUser19136

Guest
Witam. Prawda jest taka że to gracze są winni temu ze są ograniczenia z graniem z tego samego IP, gdyby nie było oszustów, to i by nie było zabezpieczeń, które i tak jak ktoś chce to obejdzie,a one jak zawsze uderzają w ludzi którzy nawet nie myślą o multikontach, Żeby już nawet w grze oszukiwać to naprawdę trzeba nisko upaść. Kol Chodzące Zuo ma racje gracze budują 80 poziom Arki w 2 miesiące, bo ja muszę być najlepszy i najszybszy, Niektórzy to się tak zachowują jakby mieli zamieszkać w tym mieście co budują, Ludzie zapominają że to tylko gra i ma być miłym spędzaniem czasu i relaksem od życia codziennego i zachowują się tak jakby od poziomu ich pereł itp zależało być albo nie być w życiu realnym. Dokąd ten świat zmierza:(
 

DeletedUser16730

Guest
Prawda jest taka że to gracze są winni temu ze są ograniczenia z graniem z tego samego IP, gdyby nie było oszustów, to i by nie było zabezpieczeń, które i tak jak ktoś chce to obejdzie,a one jak zawsze uderzają w ludzi którzy nawet nie myślą o multikontach,

Oszuści byli, są i będą tak jak dilerzy, mordercy i złodzieje. Ten fakt nie zwalnia ustawodawcy od logiki i od tego, że prawo nie może wpływać na wolność ludzi uczciwych.

Żeby już nawet w grze oszukiwać to naprawdę trzeba nisko upaść. Kol Chodzące Zuo ma racje gracze budują 80 poziom Arki w 2 miesiące, bo ja muszę być najlepszy i najszybszy, Niektórzy to się tak zachowują jakby mieli zamieszkać w tym mieście co budują, Ludzie zapominają że to tylko gra i ma być miłym spędzaniem czasu i relaksem od życia codziennego i zachowują się tak jakby od poziomu ich pereł itp zależało być albo nie być w życiu realnym.

Prawdę mówiąc niespecjalnie mnie to obchodzi co sobie robią inni. Dla mojej przyjemności mogą zdechnąć z głodu grając w forga bo zapomną zjeść z wrażenia. Dlatego też to retoryczne pytanie...

Dokąd ten świat zmierza

dotyczy również tych którzy szukają cudzego daleko pod lasem.

Lubię logikę i konsekwencję, a to ograniczenie jest tak logiczne jak to, że jeże w czwartki powinny skręcać tylko w prawo.
 

kasia2389

Arcyksiążę
Witam, znalazłem już podobne tematy ale sprzed kilku lat dlatego chciałbym otrzymać aktualne informacje. Otóż gram już trochę czasu i chciałaby dołączyć do gry na tym samym świecie dziewczyna. Mamy jedno IP ale ona będzie logować się ze swojego komputera i telefonu a ja ze swojego. Czy jest to zabronione? Czy będziemy mogli wymieniać się PRami, handlować itp?
Nie jest zabronione, będziecie mogli wymieniać się PRami, handlować itp.
 

DeletedUser19136

Guest
Ale będzie możliwa wymiana bez żadnych ograniczeń np dziennie będę wpłacać z jednego konta na drugie po 100pr albo i więcej, czy jednak są jakieś ograniczenia?
 

DeletedUser19136

Guest
Oszuści byli, są i będą tak jak dilerzy, mordercy i złodzieje. Ten fakt nie zwalnia ustawodawcy od logiki i od tego, że prawo nie może wpływać na wolność ludzi uczciwych.
A jednak wpływa, tak jak Policja może cie z ulicy zamknąć na chyba 24h bez podania przyczyny, tak samo jak urzędnik skarbowy zajmuje konto bankowe firmy, firma upada, a urzędnik nic nie znajduje czyli w firmie było wszystko zgodnie z prawem, i co czy urzędnik ponosi jakieś konsekwencje że doprowadził do upadłości legalnie działająca firmę. Prawo zawsze wpływa na wolność ludzi, tylko że najbardziej pokrzywdzeni to są właśnie uczciwi ludzie.
 

DeletedUser16730

Guest
Policja może cie z ulicy zamknąć na chyba 24h bez podania przyczyny

Gdzie Ty żyjesz? W Korei Północnej?

Pomijając, nie napisałem, że jest takie prawo tylko, że powinno być. Złe prawo nie jest winą przestępców tylko ustawodawcy, tak jak głupi system w grze nie jest winą oszustów tylko twórców tego systemu.
 

DeletedUser19136

Guest
Odbiegamy od tematu, ale Ci odpowiem żyje w Polsce, gdzie komornik zabrał traktor a to sąsiad miał długi, sprawa głośna w tv była, albo właściciel kłada oddał go do naprawy, a warsztat miał długi i komornik zajął tego kłada za długi warsztatu, i co i nie ma winnych, Komornik szybko wszystko posprzedawał i właściciel który nie miał żadnych długów został z niczym, takie jest właśnie prawo. Oby nigdy żaden uczciwy człowiek nie miał do czynienia z naszym prawem. Ale to już odbiegamy od tematu. Ty masz swoje racje i ja je szanuje, ja mam swoje racje i niech tak zostanie.
 

DeletedUser16730

Guest
Odbiegamy od tematu, ale Ci odpowiem żyje w Polsce, gdzie komornik zabrał traktor a to sąsiad miał długi, sprawa głośna w tv była, albo właściciel kłada oddał go do naprawy, a warsztat miał długi i komornik zajął tego kłada za długi warsztatu, i co i nie ma winnych, Komornik szybko wszystko posprzedawał i właściciel który nie miał żadnych długów został z niczym, takie jest właśnie prawo.

Skoro odbiegamy to zbyt ufasz mediom. Oczywiście rolnik odzyskał pieniądze i oczywiście komornik miał prawo zająć traktor. Oczywiście też właściciel traktora powinien złożyć skargę na działania komornicze tak jak właściciel quada. Trudno żeby komornik sprawdzał każde prawo własności każdej ruchomości. Dlatego jest w prawie zapis o współużytkowaniu i dlatego można skarżyć działania komornicze w sądzie i się od nich odwoływać. Warto też mieć dystans do tego co smarują pismaki po to żeby dostać parę groszy za artykuł.
 

TheEngineer

Szlachcic zagrodowy
Widzę niezła dyskusja się tutaj rozwinęła. Dziękuję wszystkim za opinie. Pisząc to pytanie nie myślałem w ogóle kategoriami pushu. Bardziej wpłata w perle w formie zachęty do gry, jednak wiadomo jak to jest z dziewczynami - pogra pewnie miesiąc i się jej znudzi :-)
 
Status
Zamknięty.
Do góry