Durna gra

  • Rozpoczynający wątek xanthos
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
gra jesy idiotycznie zbalansowana
kompletnie źle dobrane statystyki; po miesiacu męczrni rezygnuję z gry
PORAŻKA !!!
żałuję, że straciłem tyle czasu na beznadziejną, najgorszą grę przeglądarkową w jaką miałem nieszczęście grać

zawiedzony
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser505

Guest
Odp: Durna gra

niektórzy to muszą mieć nudne życie, skoro tak emocjonalnie reagują na jakieś śmieszne gry :?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Durna gra

Nudne życie to mało powiedziane...

Kolego xanthos mogłeś napisać, że Ci nie wyszło podbicie czegoś lub wybudowanie. :D Skoro STRACIŁEŚ miesiąc gry na ten przeglądarkowy zabijacz czasu to tylko i wyłącznie TWOJA wina.

Widać, że podchodzisz bardzo fanatycznie do gier tego typu + wyzywając stwórcy od złodziei i mówiąc o wyłudzaniu przez grę pieniędzmi mogę się założyć o wszystko, że sam na nią DUUUŻO wydałeś, ale to jest tylko TWOJA głupota. Bo trzeba wiedzieć kiedy sobie powiedzieć STOP i nie grać czy kiedy dojść do wniosku, że za dużo spędzam czasu przy kompie i odejść trochę do rodziny, kumpli czy czegokolwiek innego. Nie wiń za nic stwórców tej fajnej gierki, tylko wiń SAMEGO SIEBIE. Za nieumiejętne układanie sobie czasu. AMEN. :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Durna gra

eee tam, napity mocno byłem podczas pisania tego tekstu ;)
przepraszam, twórców gry za mocne słowa
i proszę mi tylko powiedzieć jak mogę usunąć konto - bo nigdzie nie mogę znaleźć takiej opcji ?

żegnam
 

DeletedUser

Guest
Odp: Durna gra

moim zdaniem FoE i plemiona to najlepsze gry przeglądarkowe w jakie dotychczas grałem . Dla niektórych to fajna gra dla innych nie :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Durna gra

eee tam, napity mocno byłem podczas pisania tego tekstu ;)
przepraszam, twórców gry za mocne słowa
i proszę mi tylko powiedzieć jak mogę usunąć konto - bo nigdzie nie mogę znaleźć takiej opcji ?

żegnam

Nie ma jeszcze opcji usuń. Najlepiej jak się nie będziesz logował to sami usunął xD.
A jak ci bardzo zależy to napisz do supportu z prośbą o usunięcie konta.
 

DeletedUser437

Guest
Odp: Durna gra

.............. :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Durna gra

Proponuje koledze poszukac na necie innej ,ostatnio gdzies widzialem swietna gierke pewnie przypasuje :"warcaby"
Jezeli reflektujesz to poszperam na necie i dam ci linka :zzz:
 

DeletedUser437

Guest
Odp: Durna gra

Proponuje koledze poszukac na necie innej ,ostatnio gdzies widzialem swietna gierke pewnie przypasuje :"warcaby"
Jezeli reflektujesz to poszperam na necie i dam ci linka :zzz:
Warcaby też są strategiczną grą więc odradzam :p;)
 

DeletedUser236

Guest
Odp: Durna gra

gram ponad miesiąc czasu, dopiero wczoraj doszedłem w końcu do wczesnego średniowiecza, ponad 20razy przegrałem walki na Maktabie - dziwne, że jakoś ja nie uznałem że ta gra to **** tak jak autor tematu.
bo to nie to jest powodem po prostu ludzie nie potrafią sie pogodzić z faktem jakim jest trud gry aby coś osiągnąc.
 

DeletedUser437

Guest
Odp: Durna gra

gram ponad miesiąc czasu, dopiero wczoraj doszedłem w końcu do wczesnego średniowiecza, ponad 20razy przegrałem walki na Maktabie - dziwne, że jakoś ja nie uznałem że ta gra to **** tak jak autor tematu.
bo to nie to jest powodem po prostu ludzie nie potrafią sie pogodzić z faktem jakim jest trud gry aby coś osiągnąc.

Ta, ludzie mają dziwna manię -wszystko chcą szybko ,łatwo i przyjemnie ,nie zastanawiając się że taka gra byłaby mało atrakcyjna i szybko by się skończyła. A jeśli w grę muszą włożyć jakiegokolwiek wysiłek , poświecenie lub choćby czas to uważaja grę za głupią.Z takim podejściem żal mi Was w realnym życiu.
 

DeletedUser629

Guest
Odp: Durna gra

Ta, ludzie mają dziwna manię -wszystko chcą szybko ,łatwo i przyjemnie ,nie zastanawiając się że taka gra byłaby mało atrakcyjna i szybko by się skończyła. A jeśli w grę muszą włożyć jakiegokolwiek wysiłek , poświecenie lub choćby czas to uważaja grę za głupią.Z takim podejściem żal mi Was w realnym życiu.


Heh..aż mi się przypomniało jak kiedyś do pewnego sklepu obuwniczego w którym pracowałam przyszedł chłopak i zapragnął dostawać kasę większą od nas za samo stanie na sklepie i podpieranie ścian. A, no i za chodzenie na przerwę. To co mnie przeraża, to to, że nie był jedyny. Ot takie pokolenie: chcą wszystko łatwo, szybko i przyjemnie. Oczywiście poza chlubnymi wyjątkami:)
 
Status
Zamknięty.
Do góry