[Tawerna znajomych] Drugie piętro tawerny

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser18282
  • Data rozpoczęcia

Co Wy na to

  • Tak

    Głosy: 12 80,0%
  • Nie

    Głosy: 3 20,0%

  • W sumie głosujących
    15

DeletedUser18282

Guest
Witam

Witam wszystkich. Moim pomysłem jest wprowadzenie drugiego piętra tawerny. Co za tym idzie dodatkowy stół i miejsce pod krzesła. Odblokowanie drugiego piętra było by odpowiednio płatne. Załóżmy 60 tysięcy srebrników. I dawało by nam to stół pod 4 krzesła w tym jedno zablokowane. Rozbudowa drugiego piętra odbywała by się na tych samych zasadach co pierwszego. Jednak bonusy by się dodawały. Jak w pierwszym poziomie mamy obrus, który daje 8% szans na zdobycie punktów rozwoju to na drugim poziomie uzyskując ten sam obrus dawało by nam łącznie 16% szansy na Punkty rozwoju. Dzięki temu Gracze chętniej by odwiedzali tawerny u innych Graczy i czyścili swoje. Równie dobrze mogłyby dojść dodatkowe opcje w tawernie jak np Skrócenie o 1/4 czasu produkcji Punktów rozwoju na 24h. Dzięki temu w ciągu 24h byśmy mieli 6pr więcej.
 

DeletedUser11629

Guest
Witam

Witam wszystkich. Moim pomysłem jest wprowadzenie drugiego piętra tawerny. Co za tym idzie dodatkowy stół i miejsce pod krzesła. Odblokowanie drugiego piętra było by odpowiednio płatne. Załóżmy 60 tysięcy srebrników. I dawało by nam to stół pod 4 krzesła w tym jedno zablokowane. Rozbudowa drugiego piętra odbywała by się na tych samych zasadach co pierwszego. Jednak bonusy by się dodawały. Jak w pierwszym poziomie mamy obrus, który daje 8% szans na zdobycie punktów rozwoju to na drugim poziomie uzyskując ten sam obrus dawało by nam łącznie 16% szansy na Punkty rozwoju. Dzięki temu Gracze chętniej by odwiedzali tawerny u innych Graczy i czyścili swoje. Równie dobrze mogłyby dojść dodatkowe opcje w tawernie jak np Skrócenie o 1/4 czasu produkcji Punktów rozwoju na 24h. Dzięki temu w ciągu 24h byśmy mieli 6pr więcej.
A ja bym poszła w piwnice... w piwnicach czymie się dobre wino :) Mogłoby to dać nam dodatkową opcję w trakcie odwiedzin, powiedzmy szansę na odnalezienie cennej butelki wina (Szatonef rocznik 1948, na ten przykład, ale to bez znaczenia w sumie), co skutkowałoby dodaniem towarów z epoki, w jakiej znajduje się Tawerna, do naszego inwentarza - na przykład 5 sztuk jednorazowo. Ta szansa powinna się uwidaczniać w grze ulepszaniem stojaków na wino, a wynosić od 2% do 8% w wydaniu deluxe.
 

DeletedUser18282

Guest
A ja bym poszła w piwnice... w piwnicach czymie się dobre wino :) Mogłoby to dać nam dodatkową opcję w trakcie odwiedzin, powiedzmy szansę na odnalezienie cennej butelki wina (Szatonef rocznik 1948, na ten przykład, ale to bez znaczenia w sumie), co skutkowałoby dodaniem towarów z epoki, w jakiej znajduje się Tawerna, do naszego inwentarza - na przykład 5 sztuk jednorazowo. Ta szansa powinna się uwidaczniać w grze ulepszaniem stojaków na wino, a wynosić od 2% do 8% w wydaniu deluxe.

Za tą wypowiedź cię lubię :D Jestem za 2 piętrem i piwnicą :D Dobre wino, dobry browar z beczki i gra by się ożywiła. Więcej osób by było zachęconych do odwiedzania tawern. I nie było by też problemów z miejscem. Bo nie każdy ma czas 24/7 by regularnie odwiedzać FoE a tak szansa że się usiądzie przy stole i wypije z nieznajomymi :D
 

bartekmod

Książę
Może np to drugie piętro stanowiłoby vip room, może w tym wypadku coś a'la gildia room? A piwnice byłyby dla sąsiadów?
 

Von Grun

Wicehrabia
Pomysł dobry, ale mając 80 znajomych i tak zbiera się srebrniki z pełnego stołu max 2-3 razy dziennie. Obawiam się, że zapełnienie 2 pięter zajęłoby cały dzień, albo i dłużej. No i po co nam 2 stół jak srebrników z tawerny ma się po set tysięcy? Pomyślałbym raczej nad sklepem, żeby dołożyć coś poza bonusem do ataku i dodatkową turą negocjacji, na co można by było wydać te zarobione na gościach srebrniki
 

DeletedUser18282

Guest
Przeczytaj @Von Grun uważnie. Pisałem by tawernę rozwinąć o dodatkowy poziom i o dodanie dodatkowych bonusów by wydawać te srebrniki.
 

Von Grun

Wicehrabia
Źle to ująłem, na tej drugiej części pomysłu bym się skupił. ;) Srebrników jest dość i kolejny poziom, który generowałby ich więcej jest zasadniczo niepotrzebny moim zdaniem, a 16 % szans na pr można zrobić dodatkowym obrusem.
 
Do góry