[Inne] downgrade budynkow

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser20097
  • Data rozpoczęcia

zestaw do downgrade

  • tak

    Głosy: 8 57,1%
  • nie

    Głosy: 5 35,7%
  • obojętne

    Głosy: 1 7,1%

  • W sumie głosujących
    14

DeletedUser20097

Guest
aktualnie mamy mozliwosc zrobic upgrade budynkow do nowszych epok (zestaw do renowacji i do ulepszania). fajnie byloby moc zrobic downgrade. w jakim celu? np nie ma sie jakiegos surowca z poprzednich epok, na targu ich kupic (po uczciwej cenie) nie mozna, a budynku produkcyjnego nie postawie bo nie mam odpowiedniej prowincji - w takiej sytucji moglbym zrobic downgrade jakiegos budynku dajacego surowce i zalatwione.

(mozliwe ze temat juz byl ale niewiem jak to inaczej moglo byc nazwane)
 

Arox

Baron
Albo znaleźć plany do Perły Architektury z epoki Marsa o nazwie "Tropiciel Gwiazd" która daje towary z poprzedniej epoki... później od kogoś zakupić wymienić surowce i hop... codzienny dostaw towarów... ale to trudna część...
Z drugiej strony przecież nie ma przymusu upgradować budynków więc jeśli jest jakiś budynek z poprzedniej epoki i ktoś wie że będzie potrzebować surowce to raczej nie będzie go ulepszał...
Mi w sumie to obojętny ten zestaw do downgradedowania budynków...
 

DeletedUser20097

Guest
ale ja np nie wiedzialem, ze po epoce kolonialnej zmieniaja sie zasady dzialania studni zyczen (z ktorych myslalem ze bede mial surowce) poki do tego nie doszlo i na bierzaco upgradeowalem wszystko.
 
Do góry