Dodawanie punktów do Perły z Inwentarza [+]

Czy jesteś za tym by można było dla Pereł wrzucać pkt z inwentarza?


  • W sumie głosujących
    21

DeletedUser

Guest
Witam...
Nie znalazłem takiego pomysłu. Bez rewolucji, ale pomogłoby to trochę. Teraz chcąc dodać komuś, albo sobie punkty dla Perły, których obecnie nie mam, a posiadam w inwentarzu (patrz paczki punktów), muszę wyjść uruchomić dużą paczkę np 10 pkt wejść do Perły, wrzucić punkty i tak ponownie o ile chcę więcej.
Można byłoby zrobić dodatkowe pole/przycisk dzięki któremu moglibyśmy od razu wrzucać kilka paczek na perły z własnego inwentarza.

Co o tym myślicie??
 

DeletedUser10277

Guest
Mnie to nie jest jakoś potrzebne, chociaż zdarzało mi się wydawać nawet 3 paczki punktów na perłę. Niemniej jednak nie jest to na tyle uciążliwe, by wprowadzać nową opcję. Wystarczy poświęcić te 30 sekund więcej.
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Mnie to nie jest jakoś potrzebne, chociaż zdarzało mi się wydawać nawet 3 paczki punktów na perłę. Niemniej jednak nie jest to na tyle uciążliwe, by wprowadzać nową opcję. Wystarczy poświęcić te 30 sekund więcej.

Chyba ze jak ja w czasie np nowej epoki takich paczek wywalam z 80 w techy... Jak nie więcej...
Ostatnio na 2 podejścia to robiłam bo już mi się nie chciało.

Rozumiem wiec ból;) Ale nie widzę propozycji dla mnie, do drzewka rozwoju też by się przydały bo tam jeszcze gorzej się wchodzi z tymi paczkami. Można by nawet wsadzić paczki w to okno od kupowania pr, już by było lepiej bo będąc w mieście u kogoś nie "wywala" nas w inwentarz, a będąc w drzewku nie "wywala" nas z niego.

Przydało by się:)
 

DeletedUser9756

Guest
Może tam gdzie kupujemy PRki za kaskę dodano by opcję doładowania paczkami?
 

DeletedUser8457

Guest
Po tym można poznać leniwców. Czy pare kliknięć i ruchów myszką jest trudne? NIE i taka jest również moja opinia co do tego pomysłu
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Stilo... Sądzę, że obrażanie innych mówiąc, że są leniwi w takim temacie nie jest na miejscu... Gra ma się rozwijać... nie sądzę, że prosiłem o fanaberie... Pomijając czas jaki się spędza na "paru kliknięciach i ruchach myszką" pozostaje także czas odnawiania punktów...
Przykład: Masz 0 punktów... Czas do odnowienia zostaje np. 30 min a Ty uruchamiasz dużą paczkę punktów i masz już wyzerowany czas, czyli ten punkt który miałby być za pół godziny poszedł w kosmos. To jest marnotrawstwo punktów.

Idąc Twoim myśleniem o lenistwie połowę rzeczy która została wprowadzona z pomysłów pewnie uznana byłaby za lenistwo... może i najlepiej pograłbyś w grę w której wszystko wpisywałbyś w wierszu poleceń :)

Pozdrawiam
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Tu nawet o lenistwo mi nie chodzi co bardziej o zacinanie się gry... Jak wchodzisz w drzewko rozwoju to traci się sporo czasu na ładowanie itd, nie mówię już ze ta gra jeszcze ma problem z płynnością i wtyczkami ;)

//PablooS
Poprawnie to gra nie ma żadnych wtyczek.
To wtyczka Flash jest nią dla FoE.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser10575

Guest
Jestem za, ale nie bardzo sobie wyobrażam jakby to miało wyglądać. Jak ktoś ma kilka paczek Punktów i kilka Pereł to co. Klops i gra tylko się bardziej zamuli, bo trzeba by było wybierać na jaką perłę ma iść pula punktów, których punktów, no i czy cała pula czy tylko cześć. Pomysł dobry, ale wykonanie chyba zbyt kłopotliwe pod względem płynności by to wprowadzić w życie.
 

DeletedUser7261

Guest
Dajcie spokój, trochę klikania Wam nie zaszkodzi. Zbędne.
 

DeletedUser8

Guest
Jeśli komuś to się przyda.... może być do drobnych dodatków do zgłoszenia :)
[+]
 

DeletedUser

Guest
Juliusz Iwan: To by mogło się znajdować tutaj jak na obrazku, gdy klikasz na perłę...

foe.jpg

Ale jak to miałoby to wyglądać to już sprawa programistów :)

roba55: no nie jest tego tak trochę... czasami jak chcesz wrzucić trochę więcej punktów to się można "trochę" na klikać :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser9586

Guest
Mi się pomysł podoba, gdyż oszczędza czas. Gracze, którzy sądzą, że to zbędne ułatwienie albo tej opcji nie potrzebują albo mają mnóstwo czasu na grę. Tu nie chodzi o to żeby każda byle drobnostka zabierała kawał czasu, bo wtedy gra byłaby dla wielu wnerwiająca. Dowodem na to jest to, że wielu graczy chce aby wprowadzony wybór jednostek niezależnych, by móc łatwiej brać do walki te zależne. Czy to waszym zdaniem są lenie? Nie. To zwykli ludzie, którzy nie chcą tracić czasu na bzdety.
 
Do góry