[Walki] Dodatkowy bonus obronny

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser19164
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser19164

Guest
Proponuję wprowadzenie dodatkowej obrony dla graczy atakowanych przez znacznie (co najmniej dziesięciokrotnie) silniejszych przeciwników. Obecnie atakuje mnie goście jeden mający 170 mln. i drugi mający ponad 70 mln. Ja ze swoimi 10 mln nie mam szans. W tribal War miałbym w takim przypadku znacznie wyższe morale a tym samym szanse by były w miarę wyrównane. Obecnie gra preferuje bardzo silnych
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Brak ankiety w temacie.
Jeśli chodzi o punkty w grze, to nie są one odzwierciedleniem siły. Może być np. gracz mający 10 mln punktów, który należy do przyszłości i gracz, który będzie w oceanicznej mający ich 5 mln. Równie dobrze może być ogromna przepaść punktowa dwóch graczy będacych w tej samej epoce.

Gra nie preferuje żadnej grupy. Jak będziesz stawiał tak produkcje by je zebrać, gdy będziesz w grze, to nic ci taki gracz nie zrobi poza atakiem i zdobyciem sobie punktów z walki :).
A jak jesteś mało aktywny to raczej wiadomo, że nie obronisz się przed pladrowaniem.
 

DeletedUser19164

Guest
Sprawdziłem atakujących są w tej samej epoce co ja. Przewaga punktowa (bonus ataku) nie daje żadnych szans. Tak więc stwierdzenie, że gra nie preferuje żadnej z grup jest błędne. Gra ewidentnie preferuje silniejszych a dodatkowo o wątpliwej moralności (wszak nie bije się dużo słabszych)
 

DeletedUser19178

Guest
Oni musieli się bardzo napracować żeby dojść do tylu punktów i tak dużych bonusów, skoro oni mogli to Ty też. Trzeba się postarać. I czemu oni mielibybyć na równi z Tb jeśli mają wyższe perły bonusowe. Jak Tb się nie chce, to nie próbuj zakazywać innym...
 

DeletedUser16965

Guest
Nie ma co lecieć z technologia do przodu.. Pilnowanie zbiorów załatwia sprawę
 

DeletedUser12062

Guest
Gra ewidentnie preferuje silniejszych a dodatkowo o wątpliwej moralności (wszak nie bije się dużo słabszych)
Chłopie to jest gra a nie kącik dyskusyjny w przedszkolnej piaskownicy.... Skąd Ty takie zasady wziąłeś? Jeśli Cię atakują i nie plądrują nie widzę problemu. Jeśli plądrują to pretensje możesz mieć do siebie, że nie potrafisz przypilnować zbiorów chociaż trudne to nie jest.... Trzeba się zalogować raz dziennie o wyznaczonej porze. I tyle.
 

DeletedUser15227

Guest
Chłopie to jest gra a nie kącik dyskusyjny w przedszkolnej piaskownicy.... Skąd Ty takie zasady wziąłeś? Jeśli Cię atakują i nie plądrują nie widzę problemu. Jeśli plądrują to pretensje możesz mieć do siebie, że nie potrafisz przypilnować zbiorów chociaż trudne to nie jest.... Trzeba się zalogować raz dziennie o wyznaczonej porze. I tyle.
Powiedz to moim sąsiadom :D
 

DeletedUser15227

Guest
Nawet historia nas uczy że słabsze państwa zawsze atakowały silniejsze bo chciały być fair :)
 
Do góry