[Budynki] Dodatkowe poziomy SH

Dodatkowe poziomy dla Statuy Honoru

  • Tak

    Głosy: 27 73,0%
  • Nie

    Głosy: 10 27,0%

  • W sumie głosujących
    37

Piotr89

Szlachcic zagrodowy
Wydaje mi się, że dobrym pomysłem byłoby dodanie kolejnych poziomów dla Statuy Honoru. Wraz ze stawianiem kolejnych budynków, w połączeniu z drogami ku chwale, zajmują one w mieście coraz więcej miejsca. Nikogo nie trzeba przekonywać o ich przydatności/użyteczności zarówno dla gracza jak i gildii, więc mniejszy byłby dylemat, czy je stawiać.
 

Piotr89

Szlachcic zagrodowy
A co miałaby dawać na kolejnych poziomach?
więcej :D
chcą zrobić z tego perłe architektury z pól :p

Więcej PR i towarów. Zajmuje sporo miejsca. Lepiej levelować niż dostawiać kolejne, przynajmniej z perspektywy graczy, bo rozumiem, że z biznesowej perspektywy lepiej, żeby gracze kupowali diamenty na rozszerzenia...

Ponadto uwaga do moderatorów:
Wypowiedzi nie wnoszące nic do tematu powinny być usuwane, ale Wam tak jak supportowi gry niewiele się chce...
 

Montaron

Rycerz
Dużo miejsca zajmuje? 4x3 i daje 7 pr, dodatkowo towary i potencjał dla gildii. Z perspektywy gracza pewnie nawet drogi powinny dawać pr, co nie znaczy że byłaby to dobra zmiana
 

Devine111

Baron
Ten temat był już swego czasu poruszany, dodadzą 2-3 lvl, znowu pojawią się głosy, że za mało. Zamknięte koło. Polecam sprzedawać u handlarza, sporo dają.
 

jakistan

Szlachcic zagrodowy
lepiej byłoby aby można złożyć statuy honoru i drogę ku zwycięstwu i sprzedać u handlarza antykami. ale widzę że szefowie gry chyba nie czytają bo nadal nie można ich sprzedać a szkoda !!!!!!!!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:

midh

Wójt
oczywiscie ze pomysl na tak
zastanawiam sie jakie to merytoryczne argumenty maja Ci, ktorym pomysl sie nie podoba -- wiem :)))) pewnie i tak nie walcza na gpch wiec co szkodzi storpedowac dobra zmiane

mam 20 statul na 8 poziomie w miescie, mnostwo kawalkow w magazynie i co ? juz koniec tak ? rok aktywny gracz moze stawiac a potem juz nigdy hm? bo przeciez ile miejsca mozna zajmowac
i oczywiscie powinna byc perla zamiast statuy a kolejne jej poziomy zamiast pr powinny byc uzupelniane wygranymi kawalkami, ale chyba tworcom braklo wyobrazni ile mozna tego zdobywac


i wcale nie musi dawac wiecej pr -- wystarczy ze bedzie dawala wiecej surki dla gildii i potencjalu, przypomne tez ze nie dostaje jej sie darmo trzeba stoczyc tysiace walk i poswiecic tysiace godzin
 
Do góry