Dodatkowe potwierdzenie wycofania się z walki

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser9841
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za dodatkowym potwierdzeniem wycofania się z walki.


  • W sumie głosujących
    40
Status
Zamknięty.

DeletedUser9841

Guest
Ostatnio grając szybko na automacie, trafiło mi się 2 czy 3x kliknąć zamiast na ikoną automatu to na ikonę wycofania z walki. Są one blisko siebie i grając szybko (lub rozglądając się czy np. szef nie patrzy) łatwo wycofać się z pewnej walki i stracić kilkaset/tysięcy punktów. No i trochę śmiesznie jest jak armia czołgów ucieka przed 2 włócznikami :p

Wg mnie powinno być dodatkowe potwierdzenie wycofania się z walki.

Czy jesteście za takowym potwierdzeniem?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Hikari36

Polonista
Polonista
Wydaje mi się, że podobny pomysł się już pojawił, tylko nie jestem pewien, czy dotyczył on tej kwestii, czy potwierdzenia dla walki automatycznej :)
 

DeletedUser

Guest
Wydaje mi się, że podobny pomysł się już pojawił, tylko nie jestem pewien, czy dotyczył on tej kwestii, czy potwierdzenia dla walki automatycznej :)


Mimo tego , ja uważam pomysł za doskonały ... zdarza sie każdemu przez pomyłkę kliknąć nie to co trzeba ...
 

DeletedUser9960

Guest
Do dnia dzisiejszego byłem obojętny, ale dziś w walce 8 czołgów na 8 czołgów (wiadomo że zwycięstwo i ok. 19k punktów) chciałem szybko kliknąć i pyk - poddanie :) Gdyby walki były trudniejsze i trzeba by samemu walczyć to myślę że to potwierdzenie było by zbędne, ale jak 90% walk to automat, a przyciski są obok siebie to zdarza się kliknąć nie to co trzeba :)
 

DeletedUser3876

Guest
Kiedyś i mi się zdarzyło kliknąć na "poddanie" się włócznikom;)
Teraz tylko i wyłącznie "jadę całą litanię" na automacie więc już odruch mam prawidłowy;)

Nie mniej jednak pomysł (mimo że już chyba go gdzieś widziałem) jest dobry i jestem "za";)
 

DeletedUser8507

Guest
Jestem za, miałem sasiada z 2 włócznikami a ja miałem ciężko piechotę to pomyślałem ,,Eeee...! jakie łatwe! Dam na automat" I... PYK. wycofanie sie ,,NIE!" Zdecydowanie za
 

DeletedUser9285

Guest
Ja natomiast kiedyś przez pomyłkę zamiast na poddanie się kliknąłem walkę automatyczną. Niestety straciłem całe wojsko, w tym większość łotrów. Jestem za, ale odwrotnie. tzn. wprowadzić potwierdzenie walki automatycznej.
 
Status
Zamknięty.
Do góry