Dodatek do Rankingu :)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1724
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za wprowadzeniem tego dodatku do Rankingu ???

  • TAK

    Głosy: 7 63,6%
  • Obojętne mi to

    Głosy: 1 9,1%
  • NIE

    Głosy: 3 27,3%

  • W sumie głosujących
    11

DeletedUser1724

Guest
Witam :)

Chciałbym się dowiedzieć czy może była już kiedyś o tym mowa, a mianowicie wprowadzenie dodatku do Rankingu, który monitorowałby punktację i jej wzrost bądź spadek względem innych graczy.

W wielu grach Online motywacją do lepszej gry są właśnie inni gracze i ich postępy w grze czy też w punktacji bowiem każdy ma jakiś cel i nie wierzę iż ktoś z Was nie pragnąłby przegonić kolegi/koleżanki w punktach i być wyżej w rankingu.

Proponuję wprowadzić dodatek, który pokazywałby o ile miejsc w rankingu obecnie poszliśmy do góry czy też ewentualnie spadliśmy miejscem bo ktoś za nami nas wyprzedził.

Myślę iż ten dodatek uplasowałby się zaraz za punktacją danego gracza i myślę iż to tak by mogło wyglądać:

Pozycje startowe:

1. TEST 1: 2.100 (-)
2. Apocalypto: 2.000 (-)
3. TEST 2: 1.923 (-)
4. TEST 3: 1.835 (-)

Pozycje po aktualizacji:

1. TEST 2: 2.220 (+2)
2. TEST 1: 2.150 (-1)
3. Apocalypto: 2.100 (-1)
4. TEST 3: 2.000 (-)

Legenda:
- (+2) <--- Skok o 2 pozycje w Rankingu
- (-1) <--- Spadek o 1 pozycję w Rankingu
- (-) <--- Pozycja w Rankingu bez zmian


To jest tylko przykład jakby to mniej więcej mogło wyglądać i mam nadzieję iż taki dodatek jednak by zmotywował wielu graczy do efektowniejszej pracy czy też zabawy :)

Co Wy o tym sądzicie ??? A może Administracja by coś od siebie dodała czy w ogóle takie coś jest możliwe do wprowadzenia ??


Ps. Wiem, ze rotacja punktacji w Rankingu jest ogromna lecz fajnie by było spojrzeć i porównać jak nasza pozycja zmienia się względem innych graczy :)

Pozdrawiam :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5

Guest
Zorientuję się jak to by miało wyglądać. Nie jest powiedziane, że nie powstanie taki serwis ze statami, jak TWStats dla Plemion :)
No ale jak się dowiem, to napiszę, na razie zapraszam do dyskusji.
 

DeletedUser

Guest
Naliczanie sekundowe nie pokaże tego na co czekaja oczeta autora tego pomysłu. Tu pozycje w rankingu zmieniaja sie na bieżąco i to jest coś wyjatkowego. Wszedzie nabijales punkty, by nastepnego dnia zobaczyc, że przeciwnicy zrobili to samo a tu wszystko jest bardzo mobilne.

Przeciez widzisz, które miejsce zajmujesz w rankingu :).

Akurat ja bym to zostawił, poniewaz taka dynamiczna zmiana pozycji jest czyms unikatowym w swiecie gerek, które do tej pory widziałem.

Jestem na nie
 

DeletedUser1724

Guest
Adamuskus nie zrozumiałeś idei tego pomysłu, który w żaden sposób nie ma zniszczyć tej mobilności w rankingu, która jak dla mnie jest jakoś dziwnie naliczana lecz pokazać dokładniej i porównać swoje osiągnięcia do reszty graczy bo właśnie ta mobilność jest tak duża, że tutaj porównywanie się z innymi jest po prostu nie możliwe bo by trza było siedzieć i na bieżąco albo robić SS lub prowadzić notatki z punktacji swojej względem innych graczy :p

Jeżeli chodzi o mnie osobiście to ja bym z chęcią porównał się z innymi graczami i jak inni gracze przez ten czas co ja gram podskoczyli czy też stoją w miejscu z rozwojem :)

A jeżeli chodzi o to naliczanie sekundowe to tutaj wolałbym jakby te statystyki były aktualizowane co jakiś czas - dajmy na to co 1h by właśnie nie stracić na tej mobilności rankingu :)
 

DeletedUser

Guest
I będziesz sie podniecał, że podskoczyles w rankingu podczas , gdy ktoś inny bedzie w pracy i nie bedzie mial mozliwości wejśc na gierkę. No rewelacja dosłownie.
 

DeletedUser1724

Guest
No LoL o.O ^^ Ja też pracuję jak i pewnie wielu graczy tutaj grających więc co Ty tu z pracą wyjeżdżasz..... Przeczytaj dokładnie kilka razy to co napisałem i wyciągnij wnioski niż pisać te głupoty....
 

DeletedUser

Guest
Rozbieznosc w interpretacji tego co napisałes zalezy pewnie od stanu rozwoju twojego konta. Przyjdzie taki cza ( a przyjdzie), że rónice w rankingu zauwazysz noca lub jak bedziesz w pracy.

Dlatego pisze to co pisze. Nic ponad to

Dosc przytyków. Jestem na nie bo nawet nie bedziesz wiedzial wzgledem kogo masz plus a wzgledem kogo minus itp. Taki misz masz bedziesz widział i nic wiecej.

Hej .
 

DeletedUser1724

Guest
Odnoszę wrażenie, że jesteś fanem Tibi, któremu 4 piksele na monitorze wystarczają do szczęścia ^^ Przyznaj się lepiej, że tego nie ogarniasz i nie kapujesz o co chodzi niż pisać te pierdoły xD Nie będę Ci tłumaczył jak krowie na granicy tego co już wydaje się być bardzo jasno i czytelnie opisane, a Ty znów teraz uparłeś się o konkretnych graczy co chcę niby ich porównywać do siebie, a mi chodzi o całokształt tego w jakim stopniu rozwijają się wszyscy gracze, a nie jakaś grupka czy konkretna osoba...... Matko dlaczego czasem proste rzeczy wydają się dla niektórych tak trudne do zrozumienia ^^
 

DeletedUser625

Guest
Niektórzy są po prostu konserwatystami nie chcą niczego nowego. I tyle.
 
Do góry