Dodatek do Rankingu

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1724
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser1724

Guest
Witam :)

Chciałbym się dowiedzieć czy może była już kiedyś o tym mowa, a mianowicie wprowadzenie dodatku do Rankingu, który monitorowałby punktację i jej wzrost bądź spadek względem innych graczy.

W wielu grach Online motywacją do lepszej gry są właśnie inni gracze i ich postępy w grze czy też w punktacji bowiem każdy ma jakiś cel i nie wierzę iż ktoś z Was nie pragnąłby przegonić kolegi/koleżanki w punktach i być wyżej w rankingu.

Proponuję wprowadzić dodatek, który pokazywałby o ile miejsc w rankingu obecnie poszliśmy do góry czy też ewentualnie spadliśmy miejscem bo ktoś za nami nas wyprzedził.

Myślę iż ten dodatek uplasowałby się zaraz za punktacją danego gracza i myślę iż to tak by mogło wyglądać:

Pozycje startowe:

1. TEST 1: 2.100 (-)
2. Apocalypto: 2.000 (-)
3. TEST 2: 1.923 (-)
4. TEST 3: 1.835 (-)

Pozycje po aktualizacji:

1. TEST 2: 2.220 (+2)
2. TEST 1: 2.150 (-1)
3. Apocalypto: 2.100 (-1)
4. TEST 3: 2.000 (-)

Legenda:
- (+2) <--- Skok o 2 pozycje w Rankingu
- (-1) <--- Spadek o 1 pozycję w Rankingu
- (-) <--- Pozycja w Rankingu bez zmian


To jest tylko przykład jakby to mniej więcej mogło wyglądać i mam nadzieję iż taki dodatek jednak by zmotywował wielu graczy do efektowniejszej pracy czy też zabawy :)

Co Wy o tym sądzicie ??? A może Administracja by coś od siebie dodała ??


Pozdrawiam :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1488

Guest
A ja polecam odpowiedni dział: O tu tutaj. Co do pomysłu jako dodatek może być ale zmieniałby się co chwila bo miejsce w rankingu szybko się zmienia szczególnie jak ma się ponad 1000 miejsce.
 

DeletedUser1724

Guest
Ehhh jeszcze nie do końca rozejrzałem się na forum i tak z rozpędu wyszło, że działy pomyliłem ;/ Przepraszam i proszę Administrację o przeniesienie tematu :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry