[Inne] Dodanie 3 gwiazdek/pisanek przy trafieniu w evencie nagrody "x2".

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser11771
  • Data rozpoczęcia

Czy chciałbyś/chciałabyś, aby nagroda "x2" dodawała 3 gwiazdki?

  • Tak

    Głosy: 10 71,4%
  • Nie

    Głosy: 3 21,4%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 1 7,1%

  • W sumie głosujących
    14

DeletedUser11771

Guest
Ostatnio często borykam się z problemem w czasie eventu. Mianowicie, wylosowałem nagrodę "x2", no i nie mogę jej wykorzystać, bo brakuje gwiazdek do wylosowania kolejnego prezentu. Sądzę, więc że trzeba to zmienić poprzez dodanie 3 gwiazdek , gdy trafimy tę nagrodę. Skoro jest to w "Pokaż dwa" , powinno to być też tu. Co o tym sądzicie? Jesteście za, czy przeciw? Czemu?
 

DeletedUser7795

Guest
Już kilka razy zabrakło mi tych 2 czy 3 gwiazdek do pełnej 10 i nie mogłem wybrać kolejnego prezentu. Jestem na tak.
 

DeletedUser

Guest
Tak - ale jedno zastrzenie
co jesli mamy 11 gwiazdek i trafimy nagroda razy 2? - zostaje nam 1 gwiazdka
dlagtego uwazam ze x2 powinien dawac 10 gwiazdek by dalo sie wylosowac prezent
 

DeletedUser

Guest
Ja także jestem za 10 gwiazdkami za x2 a jeśli gracz trafi na tasowanie to 0 jeśli pokaż 2 takze 10 gwiazdek
 

astrotaurus

Hrabia
Serce mówi: tak (nawet 1000000 gwiazdek!), rozum mówi: nie.
Nagroda jest trafiona, a czy ją się wykorzysta to zupełnie inna rzecz. Ja mam w inwentarzu trochę różnych nagród z których nie skorzystam nigdy, wiele takich już z inwentarza usunąłem..
 

DeletedUser15092

Guest
Dla mnie wystarczyłoby, gdyby ten bonus x2 przenosił się na kolejny dzień, a nie "teraz albo nigdy".
Wydaje mi się, że to taki chwyt, że wylosowałeś x2, ale brakuje gwiazdek - kup za diamenty :)
Mimo wszystko jestem na tak
 

DeletedUser11857

Guest
Jestem za dodaniem 10 gwiazdek, też miałam sytuację kiedy ostatnimi 10cioma gwiazdkami wylosowałam x2 czyli... gwiazdki stracone :(
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Jestem za dodaniem 10 gwiazdek, też miałam sytuację kiedy ostatnimi 10cioma gwiazdkami wylosowałam x2 czyli... gwiazdki stracone :(
Ja tam jestem za tym jak jest. Dlaczego ma być tak łatwo? Losujesz i masz przynajmniej jakąś szansę na porażkę, że nic się nie zdobędzie (bo jako ostatnie to jest jak nic :)).
Tyle podczas wydarzenia się dostało i jeszcze mało? :D
 
Do góry