dobieranie przeciwników w Wyprawach Gildyjnych

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser21955
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser21955

Guest
Czy ktoś zna (choć przybliżony) algorytm wybierania przeciwników w wyprawach gildyjnych?
Podejrzewam że musi być zbliżona liczba członków we wszystkich gildiach w rankingu -> to wspólne.
Następnie losuje się z 7 koszyków definiujących rangi gildii poszczególne gildie do turnieju.
Pytanie jak są ustalone te koszyki - pierwszy koszyk ranging [1-10] , drugi koszyk gildie z rankingiem [11-20], trzeci koszyk gildie z rankingiem w przedziale [21-30] itd ? Czy ktoś mi może odpowiedzieć ?
 

DeletedUser21955

Guest
nadal proszę o ten algorytm. Ktoś coś wie? Jedno jest pewne. Ten algorytm uwzględnia tylko liczbę osób w gildii . Obecnie przebywam w gildii liczącej 46 osób. Wszyscy przeciwnicy w WG mają od 40 do 51 osób w gildii. Reszta tj. dobór w z rankingu nie działa. Ostatnio mieliśmy gildie z miejscami >300 w różnych światach. Ani jednej gildii z miejscem <300.
 

DeletedUser21955

Guest
Ale dostep do wiedzy ogolnodostepnej ja mam. Mnie chodzi o to zeby ktos z programistow sie wypowiedzial. Chyba ze to dana tajne. Nie pytam sie jal bylo kiedys i nie chce zeby bylo inaczej. Chce tylko zeby mi ktos napisal w jaki sposob sa dobierane gildie do mistrzostw. O to tylko prosze.
 

trupek1000

Zespół FoE
Moderator forum
Kod gry nie jest rozpowszechniany, zatem nikt odpowiedzi na pytanie w jaki dokładnie sposób coś działa nie udzieli.

Temat zamykam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry