Dlaczego nie można sprzedawać planów pereł ?

Status
Zamknięty.

zbych18

Szlachcic zagrodowy
Według mnie to duży błąd. Skoro zdobywa się je jako nagrody, to powinna istnieć możliwość wymiany na przykład na surowce ,monety , i co tam jeszcze. Nie każdy buduje każdą perłę.
 

zbych18

Szlachcic zagrodowy
No cóż wszystkich zadowolić się nie da. Za to wszystkich zdenerwować to żaden problem.
 

DeletedUser20205

Guest
Według mnie to duży błąd. Skoro zdobywa się je jako nagrody, to powinna istnieć możliwość wymiany na przykład na surowce ,monety , i co tam jeszcze. Nie każdy buduje każdą perłę.
Idea zdobywania planów jest taka, żeby nie było za łatwo - trzeba się o to trochę postarać. Jest to też pewna motywacja do tego, żeby pomagać innym budować perły. Niektóre plany zdobyć łatwo, inne trudno.
Z drugiej strony gracze z Arkami na poziomie 80 i wyższym stosunkowo łatwo zdobywają plany, niektórzy starzy gracze mają np. po kilka tysięcy planów w każdym z 9 "okienek" Arki. Gdyby mogli je przekazywać, zbieranie planów straciłoby jakikolwiek sens, bo byłyby one po prostu rozdawane za darmo w gildiach. Dlatego nie sądzę aby kiedykolwiek wprowadzono możliwość sprzedaży czy wymiany planów.
 

DeletedUser11642

Guest
to jest tak jak rodzice przez cały czas podają [prawie] wszystko na tacy i każdy wiedząc że to gra liczy na już. a dziecko żeby się urodziło potrzebuje niestety odpowiedniego czasu. - nie wiem czy ta płenta coś poniektórym uzmysłowi ale ja nie mam na to żadnego wpływu. pozdrawiam i życzę ZDROWYCH WESOŁYCH ŚWIĄT
 
Status
Zamknięty.
Do góry