Diamenty

Evort01

Baronet
Gdy widze to https://prnt.sc/u5qy6t i takie oferty https://prnt.sc/u5qxv2 to tak sie zastanawiam z czego ta gra zarabia? Ogolnie gra jest darmowa i nie jest jakos p2w i to szanuje bo osobiscie nie lubie naciagania ale czasami jednak sam lubie zainwestowac w jakas mikroplatnosc ale gdy sie widzi takie ceny.. ponad 400zl zeby miec oltarz ktory dodaje z 5% ataku i 5pr? Mimo ze jakbym mial juz kupic to bym raczej zainwestowal w rozszerzenia.. No ale jednak nadal ta cena jest kosmiczna. Duzo osob robi kilka swiatow pod studnie, wyprawy mi osobiscie sie nie chce i jest to tez takie troche uposledzone wedlug mnie. Niby nadal na + dla graczy bo jest to kolejna opcja gdzie nie trzeba wydawac kasy ale w takim razie na czym ta gra zarabia bo mi sie wydaje ze Ci co wydaja diamenty maja je tylko i wylacznie wlasnie z tych rzeczy i to tyle
 

Asur

Szlachcic
W sumie gdyby ich nie było to nie stawialiby takich ofert. Gra już długo jest na rynku a sklep się nie zmienia więc to mówi samo za siebie ;-)
 

Mark R

Wójt
319 złotych za 13 tysięcy diamentów na komputerze a na telefonie 3 mniej.
Nie odbierz mojej odpowiedzi złośliwie, ale myślę że odpowiedzią jest :
a) bo tak
b) a dlaczego nie ?

To jak z wieloma sytuacjami jak w życiu. Często np. w sklepach internetowych są inne cenny niż w sklepach stacjonarnych tych samych sieci np. elektromarkety.
Może właśnie z tych powodów Innogames inną ofertę kierują do osób co grają na kompie a inną do mobilniaków.

A może po prostu błąd synchronizacji, brak aktualizacji czy coś takiego ;)
 

Neverwin

Rycerz
Nie odbierz mojej odpowiedzi złośliwie, ale myślę że odpowiedzią jest :
a) bo tak
b) a dlaczego nie ?

To jak z wieloma sytuacjami jak w życiu. Często np. w sklepach internetowych są inne cenny niż w sklepach stacjonarnych tych samych sieci np. elektromarkety.
Może właśnie z tych powodów Innogames inną ofertę kierują do osób co grają na kompie a inną do mobilniaków.

A może po prostu błąd synchronizacji, brak aktualizacji czy coś takiego ;)
operatorzy - Google i Apple pobierają prowizje od transakcji stąd różnice w cenie na mobilce vs PC. generalnie oferty na PC zawsze były i będą korzystniejsze.
 

Mark R

Wójt
peratorzy - Google i Apple pobierają prowizje od transakcji stąd różnice w cenie na mobilce vs PC. generalnie oferty na PC zawsze były i będą korzystniejsze.

No i proszę jaki konkret. Ale wiesz to na sto procent czy się domyślasz? Czy może wiesz że to jest normalna praktyka w relacjach twórca programu <-> Google /Apple <-> klient ?
Tak się pytam z ciekawości, czy jesteś pewny że to właśnie ta przyczyna?
;)
 
operatorzy - Google i Apple pobierają prowizje od transakcji stąd różnice w cenie na mobilce vs PC. generalnie oferty na PC zawsze były i będą korzystniejsze.
To nie wyjaśnia sytuacji, w których w tym samym czasie jedne osoby mają na PC promocję np +200%, a inne osoby również grajace na PC kupować muszą po normalnych cenach. Dobrze by było, gdyby ktoś nam wreszcie wytłumaczył według jakiego klucza są dobierane osoby które kupują diamenty w promocji, ale nikt z firmy się do tego nie pali.
 
Do góry