Diamenty......

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2859
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser2859

Guest
Witam jest możliwość zdobycia diamentów po przez wpisanie swoich danych i wypełanie ankiet czy ktoś już tak próbował zdobywać diamenty czy to jakiś podstęp ? Czy ktoś może brał udział w takich ankietach ??
 

DeletedUser2383

Guest
W panelu kupna diamentów masz opcje "diamenty" za darmo za wypełnienie ankiety, ale to są jakieś drobne 25-100 diamentów, jak spełnisz wymagania sponsora.
 

DeletedUser2859

Guest
rozumie ale ja podaje swoje dane osobowe bądz wysyłam smsa a później żebym nie poniósł jakiś wysokich ukrytych kosztów

- - - Zaktualizowano - - -

rozumie ale ja podaje swoje dane osobowe bądz wysyłam smsa a później żebym nie poniósł jakiś wysokich ukrytych kosztów
 

DeletedUser2383

Guest
Dlatego jak mi nagle wyskakuje "podaj swój nr i wyślij sms'a aby otrzymać kod", to od razu mówię, "dziękuje za współpracę, nie skorzystam".
 

DeletedUser1724

Guest
rozumie ale ja podaje swoje dane osobowe bądz wysyłam smsa a później żebym nie poniósł jakiś wysokich ukrytych kosztów

Często takie wysyłanie sms-ów kończy się tzw. subskrypcją czyli np. dostajemy 3 sms tygodniowo i za każdy przysłany do nas sms pobierana jest jakaś tam opłata. Więc lepiej przed wsłaniem sms należy przeczytać regulamin/warunki opisane najczęściej na samym dole małą czcionką :)

Ja osobiście odradzam takie coś bowiem w pewnych wypadkach ciężko jest zrezygnować z tego i potem trzeba latać do salonu swojej sieci by to Nam anulowali.
 

DeletedUser

Guest
zawsze trzeba byc bardzo uwaznym przy takim sposobie zdobywania diamentow lub innej premiowej waluty

pod tutulem ankiety/konkursu znajduje sie niebieski prostokat napisem bezplatne i wtedy mamy pewnosc ze nic za to nie zaplacimy jesli nie ma czegos takiego to zeby dostac diamenty trzeba bedzie placic
 

DeletedUser1724

Guest
Żadne znaczki nie zastąpią nam zdrowego rozsądku więc lepiej coś przeczytać dokładniej niż sugerować się tak jak kolega napisał "niebieski prostokąt" :) Zresztą tyle w TV trąbią, że ktoś został oszukany tylko w 50% tych przypadków było spowodowane nie przeczytaniem całej umowy przed podpisaniem :p
 

DeletedUser8

Guest
Proszę uważać na te "darmowe" diamenty, ponieważ w przypadku SponsorPay za dostarczenie Diamentów odpowiada zewnętrzna firma, a wszelkie reklamacje odbywają się w takim wypadku za pośrednictwem SponsorPay a nie Innogames. Jeśli ktoś nie doczyta regulaminu, nie będziemy po prostu w stanie mu pomóc.
Wiem, że wizja darmowego premium jest kusząca, dlatego wcale nie namawiam do rezygnacji z tej metody, a jedynie baaaardzo uważnego czytania opisów i zasad.
 
Do góry