Diamenty za free

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2337
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser2337

Guest
Witam ciekawy temat zakładam :p.
No to jak w temacie jak mogę zdobyć diamenty za darmo ? coś typu za zapraszanie nowych graczy albo reklamowanie gry jest coś takiego ? w samej grze dostałem po rejestracji 25 diamentów i podczas gry za jakieś zadanie też dostałem 25 diamentów chyba od (tego co rozśmiesza króla zapomniałem jak się nazywa ) :D a już wiem od błazna ahhaha, jest w grze więcej możliwości zdobycia tych nieszczęsnych diamentów bez płacenia oczywiście :-)?
a może jest jakiś ciekawy bocik do gry? :-) lubię ułatwienia :D
 

DeletedUser

Guest
Ale my nie lubimy ułatwień... i nawet jeśli jest to możliwe to lepiej żebyśmy o tym nie wiedzieli.
 

DeletedUser2337

Guest
ale mnie nie interesuje czy Ty lubisz ułatwienia ;p tylko czy masz ?, znasz? i czy dasz :D

tak czy siak pytanie pozostaje mogę jakoś zdobyć diamenty w inny sposób niż kupowanie ich ?
będzie więcej zadań w grze żeby je zdobyć ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1988

Guest
Jak lubisz ,żeby grały za ciebie 'bociki', to przenieś się do Seafighta.Tam znajdziesz ich pełno.
 

DeletedUser

Guest
kliknij sobie ten plusik w prawym górnym rogu i podaj swoj numer, pewnie przez jakies 6 miesiecy bedziesz miał spam na komórce ale diamenty free:p

BTW, 3000 diamentów kosztuje 80 euro, znaczy jakieś 320 zł, w polsce 3000 za circa 350...
 

DeletedUser2337

Guest
kliknij sobie ten plusik w prawym górnym rogu i podaj swoj numer, pewnie przez jakies 6 miesiecy bedziesz miał spam na komórce ale diamenty free:p

BTW, 3000 diamentów kosztuje 80 euro, znaczy jakieś 320 zł, w polsce 3000 za circa 350...

dokłądnie tak zrobiłem i jeden raz mi zaliczyło 35 kamyków hehe dobre i to :-)
nie wiem kto robił grę ale liczy sobie za diamenty chyba w funtach hahahahah
 
Do góry