[Gildie] Diamenty do skarbca gildii

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser18282
  • Data rozpoczęcia

Czy podoba się pomysł ?

  • Tak

    Głosy: 12 70,6%
  • nie

    Głosy: 4 23,5%
  • Support i tak tego nie zrobi

    Głosy: 1 5,9%

  • W sumie głosujących
    17

DeletedUser18282

Guest
Siemka

Moim pomysłem jest możliwość dodawania diamentów do skarbca gildii. W związku, iż od jakiegoś czasu mamy możliwość uczestniczenia w Polach Chwały gdzie można masowo wydawać diamenty na budynki by przyspieszyć postawienie budynku jednak wiąże się to z tym, że tylko osoby uprawnione mogą to robić z swoich diamentów. A w nie każdej gildii Szefostwo chce dawać takie rozwiązanie. Wiadomo zbyt dużo praw dla zbyt dużo osób zawsze kończy się fiaskiem. Dlatego stąd mój pomysł. Każdy kto by chciał mógłby wrzucać diaxy tak jak medale do skarbca gildii i wtedy uprawniona osoba mogła by kończyć budynki używając diaxów z skarbca gildii zamiast swoich własnych. Co wy na to ? Nie patrzmy tu na graczy, którzy wciąż uważają diaxy za przydatne rzeczy bo są ludzie gdzie już diaxy nic więcej im do gry nie wnoszą :D
 

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
tylko osoby uprawnione mogą to robić z swoich diamentów
Nie potrzeba uprawnień do diamentowego przyspieszenia budowy, wystarczy że osoba uprawniona postawi fundamenty. Pomysł jednak mi się podoba, ale gdzie zagłosować? ;)
Zagłosowałam :D
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser21019

Guest
W sumie ciekawy pomysł, podoba mi się.

To może idąc tym samym tokiem warto by wprowadzić Perłę Architektur podobną do bocianiego gniazda gdzie zbiory trafiałyby do skarbca gildii a nie naszego portfela :)
 

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
To może idąc tym samym tokiem warto by wprowadzić Perłę Architektur podobną do bocianiego gniazda gdzie zbiory trafiałyby do skarbca gildii a nie naszego portfela
Też fajny pomysł, ale tu na niego nie zagłosuję. Zgłoś nowy, jeden głos na "tak" już będziesz miał :D
 
Do góry