deliryk na J

deliryk

Wicehrabia
moje małe miasteczko na Jaims, fajnie by było jakby inni wrzucali swoje miasta
wiadomo, moje to dopiero 2 miesiące gry :) chętnie pooglądam co mają inni

czerwone 296/392
niebieskie 270/435

GPC 395/433 opór tak sensownie do 60, potem boli, średnio 220 walk dziennie
WG 5 379/477 (3 ostatnie kroki muszę robić nego)

29 kryjówek szopów co dzień dostarcza 29 łotrów
Alcatraz 13 jednostek
Zimowa piramidka 12 jednostek
Po 7 budynków do balist i legionistów, bo narazie alcatraz za niskie a armia potrzebna

Do skarbca leci
aligatorki 5x30 = 150
arka (3lvl) 60
lilie 8x5 = 40
razem = 250

produkcja z epoki 800 (w sumie może iść zawsze do gildii)
produkcja z epoki niżej 350
pr jakoś 150 dziennie

wydałem jakoś 9000dx od grudnia i kupiłem 2 paski nagród w obecnym evencie
5000dx jakoś ogarnięte dzięki faremkom na innych światach (misje początkowe 240dx, mapa 100dx, niektóre realizowane drugi raz)
liczę na nagrodę ze złotej ligi

pomysły:
chciałbym mieć więcej kryjówek szopów :)
rozwijam alcatraz i trochę budynki wojskowe - bardziej mam problem z ilością jednostek, bo rannych zdejmuje by nie ginęli
chcę mieć 7 tapirów 2lvl by co dzień dostawać fragmenty na +300 do defa, brakują 2 budynki
flamingi wkrótce będą produkować 12 fragmentów do tapirów/aligatorów, co tak pi razy oko co 10 dni da nowy budynek (raczej aligatory)
w przyszłości wywalę budynki do balist i legionistów


co sądzicie? :)
 

Załączniki

  • d1.jpg
    d1.jpg
    178 KB · Wyświetlenia: 37
Ostatnia edycja:

Marik

Książę
Grasz od 2 miesięcy, bonusy całkiem ok, ale jest kilka rzeczy które kłują w oczy:
1. Teren z jakimś paskiem w bok zamiast w kwadracie, kiedyś będziesz przez to przeklinać
2. Gra się drastycznie zmienia, tworząc nowy świat 2 miechy temu nie budowałbym cdm, czy katedry. Postawiłeś bank i perłę z tytana - po co stawiasz tak drogie perły produkując tak mało pr? Zamiast tego postawiłbym ZH - młotki i coś extra od czasu do czasu, Chf - pod monety i towary z powtarzalnych (epoka idealna), AO - pod pr i krytyk,

Osobiście inaczej wybierałbym nagrody dzienne w evencie, ale każdy gra inaczej :)
Co do poziomów pereł zh, chf, ao, zeus i arka na 10, nastepnie lecisz z arką na 80, a potem z ao na 60 (siedziałem 2 lata w tej epoce i ta perła daje niezłego kopa)
 

deliryk

Wicehrabia
pewnie bede narzekał na ten pasek, będę to tersz nadrabiał właśnie w kwadrat

produkuje mało pr ale dużo wpada z gpc

co do tytana, uległem modzie... trochę żałuję, ale jak juz jest..

nad AO myślałem ostatnio, przydałoby się, ale potrzeba wysokiego lvl

chf niestety wywaliłem
gra mi się zblokowała na jakimś durnym zadaniu bonusowym
zapomniałem, że idąc daleko w mapie wskoczą bonusowe...
i już nie mam powrotu do powtarzalnych bo nie jestem w stanie zrobić tego zadania bez awansu wyżej - czego nie chcę

a co do cdm i ka
zanim wszedł event to nie miałem tylu bonusów do statustyk, także cdm ka zeus to była podstawa do wg i gpc, a od razu chciałem na to się nastawić, bo to lepsze i szybkie
dzięki za porady
 
Do góry