Darmowe diamenty

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2337
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser2337

Guest
Witam dostałem wiadomość że na forum można dostać Darmowe diamenty
gdzie jak ? i dlaczego tak drogo skoro miały byc za darmo ?:-)
 

DeletedUser

Guest
Nie wiesz że nie ma nic za darmo? ;) Cel taki żeby gracze wchodzili na forum.
W dziale miedziany zwój, tam masz loterie - przeczytaj uważnie i wytypuj liczbę od 1 do 80. Jak trafisz to dostajesz diamenty :p

p.s Mój brat trafił ale miałem złe zgłoszenie i nie dostał xP

Aha i jak masz pytania to pytaj w gildi ;) szybciej Ci odpowiedzą niż tutaj.
 

DeletedUser2337

Guest
dzięki :-) ale mogłeś dać linka do tego tematu hehehe

- - - Zaktualizowano - - -

a ta loteria to codziennie jest???? bo zaczeta Loteria Alladyna V - 17-23.09
zakrecone troche to wszystko czytam inie wiem o co kaman hahah
 

DeletedUser314

Guest
Loteria co tydzień, konkursy rożnie(losoowo), ale na pewno 2 w tygodniu z serii o mędrcu chyba między 18, a 22 ale nie jestem pewien czasu.
 

DeletedUser1228

Guest
@unpxre czas podałeś dobry ;) ale jeśli chodzi o te loterię, to żeby zrozumieć trzeba przeczytać od początku te historyjki by zrozumieć, no bo wtf z tymi dżinem i różowymi domami ? :?
 

DeletedUser314

Guest
Historia, jest tylko od tak, żebyśmy samych numerków nie dawali.
 

DeletedUser1724

Guest
A mi tam w tej loterii nie pasuje nagroda, która jest dzielona między wygranymi i to jeszcze licha nagroda w porównaniu do konkursów, które trwają chwilę i tam nagrody są większe bo dostaje tylko jedna osoba....
 

DeletedUser3272

Guest
ja wczoraj dostałam 200 diamencików za wygraną w konkursie , jeszcze nie wiem co z nimi zrobię :D

I mam zagwozdkę na co je wydać ???
Brakuje mi barwnika , może ktoś zna sposób żeby go nabyć za diamenty ???
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser314

Guest
Przy odblokowaniu możesz użyć.
I ja bym wydał na rozszerzenie miasta , bo barwnik można zdobyć w normalny sposób.
 

DeletedUser3272

Guest
wiem że można barwnik wyprodukować albo kupić na targu , ale produkcja jest strasznie wolna 1 szt na 4 godziny (potrzebuje do odblokowania 24) bez tego dalej nie ruszę z badaniami, a kupić można tylko od handlarza w stosunku 1/10 bo innych ofert nie widzę ... .
 

DeletedUser3272

Guest
jestem , ale gram od kilku dni i na razie na targu nie ma prawie żadnych ofert ... tylko handlarze .
 

DeletedUser314

Guest
U mnie w gildii jak komuś czegoś brakuje, pisze w specjalnej sekcji i ktoś zawsze w ciągu kilku godzin mu to wystawia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry