[Zgłoszone] Dalsza lub oceaniczna epoka, nowa perła

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser18610
  • Data rozpoczęcia

Jesteście za tym pomysłem?


  • W sumie głosujących
    18
Status
Zamknięty.

DeletedUser18610

Guest
Witajcie,
Ostatnio my gracze wymagamy dużo poprawek. Większości nie podobają się zestawy z eventów lub owiane złą sławą Muzeum Atlantydy. Znacie dobosza, prawda? Na początku potrzebny, a później kula u nogi, ale jedno jest w nim wyjątkowe- umiejętność morale, która daję "pancerz", I właśnie o tym chcę dzisiaj powiedzieć.

Myślę, że powinna być dodana nowa perła, wyjątkowa jak Arktyczna Oranżeria. I myślałem, aby ją dodać w dalszej epoce np. Księżycowa epoka, ale po co czekać? Można dodać ją też w obecnej oceanicznej epoce!
Co by dawała ta perła i jak by się ona nazywała? Mam dwa pomysły na nazwę. Jeśli pomysł byłby zrealizowany, a gracze chcieliby tą perłę w oceanicznej przyszłości to nazywałaby się: Water Discus. (podwodny hotel, który ma być wybudowany w Dubaju)
Zaś, gdyby chcieli ją w dalszej epoce np. Księżycowej, czy kosmicznej to by mogła nazywać się: ISS. (Międzynarodowa Stacja Kosmiczna)
Więc co by robiła ta perła? Jak wcześniej wspomniałem co daję dobosz... pancerz. Według mnie jest to wyśmienity pomysł. Za wybudowanie dostaję się jeden punkt pancerzu dla wszystkich jednostek, ale aby nie przesadzać to co dziesięć poziomów dawałaby po jednym punkcie. 1poziom(jeden pancerzu)-->10poziom(dwa punkty pancerzu)-->20poziom(trzy punkty pancerzu) itd. Aż do dziewięćdziesiątego poziomu. Później po stu poziomach na kolejny punkt. :} I fabularnie w tych epokach to dobrze brzmi. Technologicznie rozbudowana siła (gracz) w końcu znalazła sposób na wzmocnienie swoich maszyn i żołnierzy. I ten dodawany pancerz nie wyglądałby tak jak teraz daję dobosz, że kolejny kwadracik. Po prostu te niebieskie by się nakładały na dobrze nam znane zielone oznaczające życie. Co prawda to straszne duże wzmocnienie, ale zdobycie tak dużego pancerzu równie trudne.
Jako drugi bonus, aby nie przesadzać to bym dał zaopatrzenie.
Wielkość tej perły zależałoby od FoE.
Co o tym sądzicie wszyscy? Patrząc na ładne modele wszystkich pereł to jedna z dwóch powyższych wyglądałaby równie imponująco.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser7795

Guest
Czasami jedna kratka życia może zadecydować o wyniku walki. Uważam, że taka perła to dobry pomysł.
 

DeletedUser

Guest
ja uwazam pomysł za dobry - ale 1 kratka na 10 poziomw to za mało
zas 1 kratka na poziom to za dużo.
Proponuje takie rozwiazanie:

1 - + 1 PKT pancerza
2 - 5% do zbioru towarów
3 - + 1 PKT pancerza (razem 2)
4 - +5% do zbiorów towarów z pereł.
5 - + 1 PKT pancerza (razem 3)
6 - +5% do zbioru towarów (razem 10%)
7 - +5% do zbioru towarów z pereł (razem 10%)
8 - +5% do zbioru towarów (razem 15%)
9 - +5% do zbioru towarów z pereł (razem 15%)
10 - + 1 PKT pancerza (razem 4)
od 11 do 19 - co poziom + 0.5% do zbioru towarów i 0.5% do zbioru towarów z pereł
20 - pancerz
od 21 do 29 - co poziom +0.4% do zbioru towarów i 0.4% do zbioru towarów z pereł
30 - pancerz
od 31 do 39 - co poziom +0.3% do zbioru towarów i 0.3% do zbioru towarów z pereł
40 - pancerz
od 41 do 49 - co poziom +0.3% do zbioru towarów i 0.3% do zbioru towarów z pereł
50 - pancerz.
poziomy 60, 70, 80, 90, 100 - pancerz
poziomy pomiędzy "dziesiątkami": co poziom +0.3% do zbioru towarów i 0.3% do zbioru towarów z pereł
od 100: +1 pancerz co 25 poziomów
0.1% do zbioru towarów i towarów z pereł co poziom.
 

DeletedUser18610

Guest
Hmm... Jako drugi bonus myślałem, że zaopatrzenie było, żeby ta perła nie była nie wiadomo jak potężna, ale jeśli FoE zaszaleję to może, nawet być kolejny bonus do offa, ale nawet ja nie jestem zbytnio za takim bonusem. Twój pomysł jest naprawdę ciekawy Caelianie, ale nie wiem czy nie byłoby go lepiej przenieść na inną perłę.
Jeden punkt pancerza co dziesięć poziomów według mnie to baardzo dużo, a na przykładzie arki widać, że nie jest aż tak trudne zdobycie tak wysokiego poziomu, jest to wręcz zachętą dla słabszych graczy do rozwijania pereł, a nie przechodzenia z epoki do epoki. Wszak jak stracą trochę pancerzu w walce to on i tak by się znów pojawiał pełny (chyba, że zostało by to zmienione). Ale co warto z mojej strony jeszcze dopowiedzieć? Taka perła mogłaby zmienić oblicze wypraw gidlijnych! Za to, że drugie fale byłby trochę słabsze to np. właśnie te drugie fale miałaby parę pancerzu.
 

DeletedUser18624

Guest
Jak dla mnie jest bardzo ciekawy pomysł i byłbym za wprowadzeniem go w życie :) Wystarczy fakt że co raz to nowsze perły to większość 'niewypały' i mało który gracz decyduję się na ich postawienie
 

DeletedUser13672

Guest
Pomysł bardzo ciekawy tylko ja bym dodał np jako drogi bonus szybsze szkolenie wojskowe, np 1lv 0-5% 2lvl 1% itd. Jestem na tak popieram autora pomysłu w 100%.
 

DeletedUser4614

Guest
niestety zauwaz ze projektanci zmienili juz koncepcje PEREŁ ARCHITEKTURY i teraz sa tylko PROCENTY %% / SZANSE / na cos tam... np. ARKTYCZNA ORANZERIA, Bank Nasion, i Muzeum ATLANTYDY, wiec watpie by dali jakis stały bonus , Bo klient - gracz ma sie jarać... o wysokczylo mi ale fajnie hahahah. Pewnie kolejne perły sa juz wymyslone , sa takie WOW ze wymagaja odczekania ze 10 czy 20 aktualizacji tej fantastycznej gry :)... i dostaniemy szanse w rosnacych procentach na cos tam... taka koncepacja.. godzisz sie albo idziesz grac w pasjansa:) Ur choice
 

Zyleta1991

Zespół FoE
Co-Community Manager
Pomysł ciekawy, może niekoniecznie w takiej formie, ale zdecydowanie ma potencjał.
Przenoszę do Perełek.
 
Status
Zamknięty.
Do góry