[Zadania] Czytelność ikon zadań dziennych

Czy popierasz pomysł?

  • tak

    Głosy: 6 100,0%
  • tak, ale...

    Głosy: 0 0,0%
  • obojętne

    Głosy: 0 0,0%
  • nie

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    6

astrotaurus

Hrabia
Sprawa taka: widzimy skrzynię, zaglądamy, przy badziewnych nagrodach olewamy i wisi skrzynia do następnego razu. Spoko, sprawa jasna.
Gorzej jest gdy nagroda jest jako-tako obiecująca i do skrzyni zajrzymy. Wtedy kaplica - wyskakuje facjata w bordowych szmatkach i wisi bez względu na nic. A przecież niekoniecznie realizujemy podejrzane już zadania. Ja na przykład przy "90 x 5 minut" wymiękam nawet na głównym świecie gdzie mam 30 kowali w mieście. A facjata w bordo wisi w najlepsze.
I wpadam na różne światy na chwilę, widzę tę facjatę bordo, ale nie wiem czy ja to w ogóle robię, czy może już nawet zrobiłem...

Stąd pomysł ze zróżnicowaniem ikon i kluczowe oczekiwania:
1. opcja odrzucenia podejrzanego już zadania (to odrzucenie może być nawet odwracalne, nie o to tu chodzi) i powrót skrzyni jako ikony - wiadomo, że robiłem przegląd i skoro wisi skrzynia to znaczy że nie mam co zaglądać.
2. zmiana ikony, np. w postaci zmiany koloru wdzianka (czy nawet powrotu skrzyni!) w przypadku zakończenia zadania.

Robię - nie robię (bo olałem, odrzuciłem lub zakończyłem). Chciałbym przede wszystkim to po prostu widzieć bez konieczności sprawdzania.
 

Markiz.

Książę
"90 x 5 minut" przy 30 kowalach - hmmm, ja bym nie wymiękał, ale każdy robi to co lubi.
Ale ogólnie pomysł jest dobry - zaglądam, nie podoba mi się, odznaczam, zostaje np skrzynia z kłódką czy coś i wiem że nie chciałem go robić, więc czekam na następne zadanie.
TAK
 
Do góry