Czy Wasze Alcatraz wyrabia z produkcją jednostek?

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2383
  • Data rozpoczęcia

Czy Wasze Alcatraz wyrabia z produkcją jednostek?

  • Tak i jeszcze dużo zostaje.

  • Tak, ale bilans wychodzi na 0.

  • Bywają dni lepsze i gorsze.

  • Nie, ale da się z tym żyć.

  • Nie. I potrzebne jest źródło nowych żołdaków.


Wyniki ankiety widoczne po oddaniu głosu.

DeletedUser2383

Guest
Cześć :)

Chciałbym Wam zadać pytanie jak w temacie "Czy Wasze Alcatraz wyrabia z produkcją jednostek?". Wprowadzenie Wypraw Gildyjnych oraz Gildyjnych Pól Chwały mogło nadwyrężyć Wasze koszary, ale czy nadal Wam zostaje pełno niewykorzystanych jednostek? a może bilans wychodzi na 0 lub próbujecie dopiąć budżet, ale nadal straty są ogromne?

Zapraszam do ankiety oraz dyskusji. Napiszcie poziom Alcatraz, epokę i bonus w ataku.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
Nie wiem, którą opcję zaznaczyć. :)
Odnotowuję stały, ale niewielki przyrost ilości jednostek. Alcatraz 73 lvl, na GPCh 100-120 walk dziennie, wyprawy wojskiem do końca, GvG czeka na lepsze czasy - więcej na telefonie niż na komputerze...
 

DeletedUser2383

Guest
Nie wiem, którą opcję zaznaczyć. :)
Odnotowuję stały, ale niewielki przyrost ilości jednostek. Alcatraz 73 lvl, na GPCh 100-120 walk dziennie, wyprawy wojskiem do końca, GvG czeka na lepsze czasy - więcej na telefonie niż na komputerze...


Epoka/ bonus do ataku?
 

ISsKRA

Szlachcic
Też się zastanawiam, jak można 120 walk na GPC zrobić i nie narzekać na brak jednostek.... Zrobię Maks 50 walk na automacie, może z 15 na ręcznej walce... No chyba że bogata gildia i ma napchane pełno obozów by strat nie bylo :)
 

ISsKRA

Szlachcic
Nie wszystkie wymagają diamentów. Było pytanie

to jest odpowiedź. Bez super wypasionego Alcatraz, z przeciętnym wsparciem do walki (jak na swoją epokę), nie narzekam na brak jednostek.

Agatonka , jeśli codziennie uczestniczysz w gvg (I to nie tylko na wszystkich epokach - skoro jesteś w Marsie) , poza gpc (równiez codziennie) jakoś nie mogę uwierzyć że twoje alcatraz wyrabia z produkcją
 
Do góry