Czy też jesteście za tym aby ograniczyć "władzę" kasy w tej grze???

  • Rozpoczynający wątek sylwek103
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Rozumiem to że ta gra jest stworzona dla zarobku, no ale bez przesady. Niestety ale mam wrażenie że nie liczy się tu za bardzo gra tylko kasa w portfelu, jeśli bym jej miał aż nadto i inwestował w diamenty cały czas to śmiało mogę powiedzieć że bym miał w niej pierwsze miejsce, bo za diamenty można tu dosłownie kupić wszystko! i myślę że podzieli to zdanie wiele osób (no może z wyjątkiem takich ,którzy są w stanie włożyć tysiąc złotych w gierkę przez neta) Proszę o wasze opinie. Może ktoś ograniczy to trochę i zacznie się prawdziwa i równa gra.
 

DeletedUser

Guest
Nie jestem za tym, jeśli ktoś chce wydawać to niech sobie wydaje. Tyle ode mnie.
 

DeletedUser1724

Guest
Poleciałbym normalnie z jakąś lekturą w tej sprawie ale rozpisywać się nie będę bo jeszcze jednym okiem śpię ^^

Wracając do wątku w skrócie powiem tak: Mi (doświadczonemu wyjadaczowi FoE) z wieloma nagrodami i wyróżnieniami w żaden sposób te Diamenty jak i ich koszt nie przeszkadza z prostego względu - nikt mnie nie namawia do ich zakupu :D
 

DeletedUser

Guest
Poleciałbym normalnie z jakąś lekturą w tej sprawie ale rozpisywać się nie będę bo jeszcze jednym okiem śpię ^^

Wracając do wątku w skrócie powiem tak: Mi (doświadczonemu wyjadaczowi FoE) z wieloma nagrodami i wyróżnieniami w żaden sposób te Diamenty jak i ich koszt nie przeszkadza z prostego względu - nikt mnie nie namawia do ich zakupu :D

Mi z jeszcze prostszego:

Bez tego da się osiągnąć to samo :)
 

DeletedUser1724

Guest
A ja dodam jeszcze, że nawet i można osiągnąć więcej i mam w Gildii tego przykład gdzie ja rozwijam się budynkami aż miło, a kolega za Diamenty dekoracje kupuje by w topce się utrzymać hehe :D To chyba najlepszy przykład tego, że czasem warto pomyśleć i mądrze wydać jak się już ma te Diamenty :p
 

DeletedUser426

Guest
Ale mamy rewolucjoniste na forum xD

Powiem Ci jedna rzecz. Co do ceny diamentów ty ani nikt inny z graczy nie ma nic do powiedzenia. A takie tematy tylko Cie osmieszają. Nie chcesz to nie musisz płacic i możesz normalnie grać. Ale jak bez premium sobie nie dajesz rady to skasuj konto i po twoim problemie.
 

DeletedUser629

Guest
W sumie to jakby się zastanowić to temat jest całkowitym zaprzeczeniem tego jak jest. W końcu kiedy diamenty są drogie to mało kto je kupuje i dzięki temu pieniądze nie decydują tu o niczym. Co z tego że można kupić wszystko skoro to piekielnie drogo wychodzi. Trzeba naprawdę być krezusem, który nie ma co zrobić z pieniędzmi żeby nadużywać tej funkcji i mieć fory przed innymi. Poza tym jeszcze nie dawno ( nie wiem jak teraz) na pierwszym miejscu w rankingu ogólnym była osoba, która nie wydała ani złotówki w tej grze.
 

DeletedUser

Guest
W sumie to jakby się zastanowić to temat jest całkowitym zaprzeczeniem tego jak jest. W końcu kiedy diamenty są drogie to mało kto je kupuje i dzięki temu pieniądze nie decydują tu o niczym. Co z tego że można kupić wszystko skoro to piekielnie drogo wychodzi. Trzeba naprawdę być krezusem, który nie ma co zrobić z pieniędzmi żeby nadużywać tej funkcji i mieć fory przed innymi. Poza tym jeszcze nie dawno ( nie wiem jak teraz) na pierwszym miejscu w rankingu ogólnym była osoba, która nie wydała ani złotówki w tej grze.

Ja słyszałem o ludziach kupujących, by się w TOP utrzymać.
 

DeletedUser629

Guest
Zazdroszczę..chciałabym mieć tyle kasy..

Nie zmienia to jednak faktu, ze są też ludzie w TOP którzy nie kupują sobie miejsca a dochodzą tam własną pracą i umiejętnościami
 

DeletedUser

Guest
Gry nie polegają się na ściganiu tylko na udowodnieniu sobie, że potrafimy zyskać coś własną pracą poświęcając na to czas.
Zarabiać muszą i jak najbardziej rozumiem, że jest tyle opcji. W innych grach bez "diamentów" nie ma co grać, a tutaj milutko sobie gram bez nich i jestem zadowolony z gry :)
 

DeletedUser

Guest
a co najlepsze nie martwię się, że stracę cały mój wkład poprzez przejęcie miasta :)
 

DeletedUser1724

Guest
a co najlepsze nie martwię się, że stracę cały mój wkład poprzez przejęcie miasta :)

Tutaj to nie grozi ale Plemiona to co innego ^^ Ja bym nie wiem co zrobił jakbym wydał jednego dnia tysiaczka na grę, a drugiego się obudził i mój wkład poszedł do sąsiada, który sobie podbił moje miasto :D
 

DeletedUser

Guest
Jest w porządku tak jak jest teraz. Ja nie kupuję a i tak gra mi się bardzo podoba :)
 

DeletedUser

Guest
Tutaj to nie grozi ale Plemiona to co innego ^^ Ja bym nie wiem co zrobił jakbym wydał jednego dnia tysiaczka na grę, a drugiego się obudził i mój wkład poszedł do sąsiada, który sobie podbił moje miasto :D

Co bym zrobił?? Chyba się załamał ^^

To jest rozsądna polityka... :)

Wkładam w to swój czas, a tu przez jedną noc można wszystko stracić w takich np. Plemionach.

Dlatego to nie dla mnie ^^
 

DeletedUser1724

Guest
Jak to się mówi "bez ryzyka nie ma zabawy" lecz stracić sporo kasy za coś wirtualnego to już przegięcie i temu również w takie gry nie gram aby czasem nie pokusiło wydać kasy, a potem to stracić :(
 
Do góry