Czy są tu jakieś dziewczyny?

mallas

Szlachcic
Jestem kobietą, żoną, matką i babcią i w przeciwieństwie do tego, co napisał Arisei ,że kobiety nie grają, jestem fanką gier, zwłaszcza strategicznych. Kiedyś grałam w Heroes II, III, IV, dopóki dostęp do netu nie był tak powszechny, później w OGAme, The West, Plemiona itp. Już ich nie zliczę:p
Gram, dopóki mi się nie znudzi, nie nastawiam się na wygrywanie, lecz na miłe spędzenie czasu:D
Przeglądam forum, ale rzadko się loguję, aby coś napisać, temat mnie zainteresował:p
Pozdrawiam babeczki:D
 

dżejmsbąd

Wicehrabia
Kopernik też był kobietą :-)
Widziałem parę żeńskich nicków, za którymi kryli się faceci, a nick ponoć był z automatu przydzielony albo konto przejęte po dziewczynie/żonie/mamie/babci :)
Nigdy nie wiadomo kto siedzi po drugiej stronie kabla, może bot albo botka? ;-)
A ile jest takich transseksualnych kont, to nie wiadomo, nie każdy się przyznaje, rzucają się w oczy tylko te, co piszą w innym rodzaju niż sugeruje nick :-)
 

anaconda8

Baron
Ja też należę do płci pięknej więc witam całą resztę dam, dziewczyn i ladies. Przy okazji poznałam nowe znaczenie słowa 'trap' - człowiek się uczy przez całe życie. FoE wciągnęło mnie bardziej niż myślałam ale nie wiem jak długo dam radę grać. Ktoś jest ze świata na J?
 

GEoMax

Baron
Wszystkim naszym Paniom w dniu ich święta pozwolę sobie złożyć życzenia :
Niech serdeczności każdego dnia obejmują Was czule,
Niech radość będzie ciągle z Wami , tak w ogóle .
Niech szczęście i miłość w sercu Wam gości niezmiennie
byśmy mogli kochać Was nie tylko od święta ale tak ... po prostu codziennie .
image000000(57) (1).jpg
 
Do góry