czy oddać PR ?

Status
Zamknięty.

dawid17612

Hrabia
Hejka :D
miałem zabawną sytuacje, wpłaciłem kolesiowi na J w perełke, bo widze że sam rozwija nie wystawia na 1.9 albo ja nie wiem co to miało być..:D
Teraz do mnie pisze z płaczem żebym mu oddał PR hahahaahha...:D
moim zdaniem jak ktoś nie ogarnia takiej prostej rzeczy jak 1.9, Blok, wymiana między światami, to niech nawet nie zaczyna stawiać perełek :)

ale jestem ciekaw jakie jest wasze zdanie ?? :D


bandicam 2021-09-28 13-20-52-702.jpg

uprzedzam, pytanie :) tak to był niby znajomy, ale jak się gra 2 tygodnie na nowym świecie to takich ludzi raczej nie można nazwac znajomymi :)
 

Auraya

Hrabia
"znajomi" przecież nie są koniecznie znajomymi, i raczej się ich dodaje by nie wbijali na zarobek... nikomu nie można już ufać
być może gość miał układ, że ktoś mu wpłaci 1pr i zwrot wyrówna wcześniejszy dług
 

kasia2389

Arcyksiążę
Z tego dobrobytu to już sie ludziom w tylnych częściach ciała poprzewracało.
 
Ostatnia edycja:

dawid17612

Hrabia
to jest mój nowy świat, a ci tzw. znajomi to tylko ludzie z czatu co potrzebują do tawerny, moi prawdziwi znajomi są w top 100.
więc ktos kto tak rozwija perełke to dla mnie po prostu głupota..:)

ale jestem ciekaw waszego zdania :)
 
Rzeczywiście mogło być tak, jak pisała Auraya, że mogło to być wyrównanie długu. Inne możliwości są znacznie bardziej pozbawione sensu :D
 

mastika

Wicehrabia
Kolejna opcja (patrząc na statsy tego gracza), to po prostu ktoś zupełnie nowy i zwyczajnie nie zna jeszcze mechanizmów. Na początku też sam rozwijałem perły, a jak zobaczyłem sporą wrzutkę, to nawet chciałem oddawać po trochu ten dług, bo o arce i zwrotach 1,9 nie miałem pojęcia. I kiedy człowiek ma się nauczyć czym jest blok, 1,9, wymiana PR, łańcuszki czy co tam jeszcze, jeśli nie na pierwszych swoich perłach? :)
 

Feandil

Wójt
Mnie bardziej zastanawia zbieżność nicków - Telewizor73 i Telewizor7. I gdyby nie ten "płacz", to całkiem normalna sytuacja. Kto na początku gry wie, do czego służy Arka (jak zapewne nie miał z nią styczności), wrzutki na 1,9 i kto ma znajomków z wypasionymi Arkami na takie wrzuty zaczynając przygodę z FoE? Połowa nowicjuszy zapewne wbija jakkolwiek w swoje Perły, nawet nie myśląc o tym, że ktoś ich może wspomóc. Kiedyś się nauczą - albo ktoś życzliwy podpowie.

(...) moi prawdziwi znajomi są w top 100. (...)
Jej...
 

dawid17612

Hrabia
wytłumaczył koledze jak perły rozwijać

bym tak zrobił, ale jak ktoś mi pisze wielkie żale że niby mu wisze 32 PR i wbiłem na zarobek, jak sam źle rozwija perełki, to nie lubie takich ludzi co płaczą i płaczą..
pomagam na A 6-7 graczom początkującym wystarczy napisać, :)

Temat do zamknięcia :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry